Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány,aki teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány,aki teljesen elégedett a testével, csak a puncijával nem? Mi az ami zavar benne?

Figyelt kérdés
jún. 21. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Kilógó kisajkak. Salátás, ahogy mondani szokták.
jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
#1 a legtöbb felnőtt nőnek ilyen. Nekem is. Szerintem ez nem egy szépséghiba.
jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
#2 Persze, tud normális meg esztétikus is lenni, ha kicsit lóg ki. De az enyém nagyon és nem valami szép látvány.
jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon log ki akkor nagyon szép!!!!!!!
jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban sok minden zavart, de most már tudom hogy a pasik így is imádják.
jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, tud normális meg esztétikus is lenni, ha kicsit lóg ki. De az enyém nagyon és nem valami szép látvány."

sokan kilógó kisajkak nélkül se látják egy esztétikai remekműnek a saját nemi szervüket. férfi szemmel egészen mást jelent a szép látvány, mint neked.

jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KriszATüzes ***** válasza:
hölgyeim, nem kell emiatt aggódni, egy férfi nem válogat test alapján, csak lélek s személyiség alapján. Az érettlen kisfiúk azok más tészták
jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Több, mint elégedett vagyok alapjáraton az alakommal, meg a testem többi részével, de nekem is az eléggé kilógó kisajkaim a leginkább önbizalomrombolók.
jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Szépen benyaltál, gratulálok, drukkolok, hogy sok privit kapj (nem, nem fogsz).


#8 Ne legyen rossz érzésed, ha jó a tested, nem fog senki a puncid kinézetével foglalkozni. Amúgy a férfiaknál nincs is ilyen, hogy ronda punci. Van ilyen, meg olyan, de mindegyik jó.

jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kelemen Kornél válasza:
46%

#9 ez sem teljesen igaz.

Szerintem ez is, mint minden más: egyéni, ízlés kérdése.

Én pl. kifejezetten irtózom a túllógó kisajkaktól, de van egy jó hírem: nem tartozom a többséghez, úgyhogy hölgyek ne törődjetek vele, van aki kifejezetten azt szereti.

Amúgy ha valakit zavarja a sajátja, van lehetőség plasztikáztatni

jún. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!