Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha megláttok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megláttok egy számotokta vonzó férfit akkor van hogy az jut eszetekbe hogy szívesen leszopnátok?

Figyelt kérdés
Nálunk férfiaknál rendszeresen megtörténik hogy ha meglátunk egy csinos nőt az jár a fejünkben hogy szívesen kinyalnánk.

jún. 20. 10:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán. Utcán, vagy bárhol máshol látok egy férfit akihez vonzódom természetesen diszkréten megnézem magamnak. Viszont nem tudom más nők hogy vannak ezzel, én vagyok-e szarul bekötve vagy egyéb, de nincsenek ilyenkor szexuális gondolotaim egyáltalán. Nem jut eszembe milyen lehet az ágyban, nem vetkőztetem le szemmel meg egyebek. Ha valami eszembe is jut az valami olyasmi lesz hogy "Aztak*rva, de jól néz ki", de semmi szexuális.
jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szóval kb. olyan mint ha egy szép autót vagy épületet látna az ember
jún. 20. 10:31
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Minden más hamarabb eszembe jut mint a szopás. Elképzelem a csókját, az ölelését, azt hogy milyen vele az ágyban, de a szopás a sor legvégén vezet (ha vezet).
jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért autónál meg épületnél kevésbé heves a reakció 😅 Meg nem is lehet összehasonlítani a kettőt egyáltalán, a férfi egy érző ember, egy szép autó vagy épület meg élettelen dolgok. Azért nem mondanám hogy ugyanakkora/ugyanolyan lesz az ámulat.
jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ilyet max a meleg pasik gondolnak, nők sosem. Ha a nők meglátnak egy vonzó pasit akkor azt képzelik el milyen lenne vele kézen fogva sétálgatni, vásárolgatni, éttermekbe járkálgatni, elmarni a barátaitól teljesen és azon is gondolkodnak vajon könnyen vagy nehezen tudnák betörni és háziasítani a kiszemeltet.
jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Igen, én szoktam.
jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Látod ez a különbség a férfiak és a nők között. Ha a pasik meglátnak egy nőt akkor egyből a nettó dugáson jár az eszük. Ha a nők látnak meg vonzó pasit akkor meg nem, ennél sokkal több gondolat fordul meg a fejükben.
jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán jellemző, de inkább azért, mert nem szoktam kimondottan szexuális dolgokra gondolni, pláne az utcán ismeretlenekkel kapcsolatosan. De persze volt már rá példa, ha olyan hangulatban vagyok, vagy fel vagyok izgulva éppen. És igen, ilyenkor ez egy tipikus fantázia, hogy szájjal csinálnám neki. Hasonló helyzetben sokunknak szerintem ez jut legelőször eszébe.
jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi 8as, de ha én fel vagyok izgulva hamarabb jut az az eszembe, hogy kinyalhatna vagy jól megd.ghatna, minthogy én szopjam le.
jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Volt már ra pelda
jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!