Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy hétig minden nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hétig minden nap kiverem és egy üvegben gyűjtöm, lehet belelőle baja valakinek ha megitatom vele?

Figyelt kérdés
Nyertem egy fogadást és egy durva szivatásnak szánom. 😂
jún. 19. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Neked ha kiderül.

Beteg vagy!

jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltak durvább szivatásaink is, de nem ez volt a kérdés.
jún. 19. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, csak a kérdésre válaszolva szigorúan.
jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ötletedet nem szeretnél minősíteni, csak a kérdésedre válaszolok:


Igen, komoly baja lehetne tőle már eleve a bomlásnak indult fehérjétől - ha erre se gondoltál volna magadtól, - plusz az ebben felszaporodott patogén baktériumoktól.

jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

És mi lenne ha melegítőben tárolnád és mindig csak " rá töltesz" szerintem ez esetben semmi baja nem lesz.


Elődeink dögöket is fogyasztottak, és még itt vagyunk és gumós zápfogunk van mint a sértésnek. Nem lesz semmi baj.


Ha meg igen max egy kis hasmenés lehet belőle. Amit egy kis keleti pu. gyors is tud csinálni.


De ha az adagot felforraljuk felolvasás után akkor biztosan ok.


De vigyél szerencsétlennek egy kis páleszt is hogy küldje a ge©i után biztos ami biztos.


Amúgy tiszta jackass jót nevettem 👍😅

jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tárold mély hűtőben előző voltam***
jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akár bele is halhat aki megissza.
jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretem az obcén vicceket, de ez gusztustalan.
jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha egy hétig nem vered ki, és egy heti adagot, de frissen itatsz meg vele. Nyilván kevesebb lesz de legalább friss anyag.
jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!