Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy hétig minden nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hétig minden nap odajött beszélgetni, de félénk vagyok, illedelmes mosolygáson kívül sosem adtam jeleket, röviden válaszoltam, akkor közömbösnek hisz?

Figyelt kérdés

Már utána következő héten nem is jött oda, csak távolról nézett, köszönt.😰

Az a bajom, hogy nem vagyok jó a flörtben, teljesen ideges leszek, attól félek, hogy valami hülyeséget mondok,így inkább csak igen, nemmel válaszolok, de nyilván tudom én is belül, hogy ez nem viszi előre a beszélgetést és azt hiheti a férfi, hogy nem érdekel, csak nem akarom bunkón elküldeni.😢 Pedig nagyon is érdekel, csak béndzsa vagyok.


2023. okt. 30. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elszúrtad.

Egészen biztos, hogy azt hiszi, terhedre volt, azért viselkedtél így. Mivel nem akar tolakodó lenni, ezért tudomásul vette, hogy nem kérsz belőle. Számára ui. ez jött le a kommunikációdból.

2023. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És most mit csináljak?😢
2023. okt. 30. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit, vond le a tanulságot, ha más jön oda hozzád, ne így tegyél újra.
2023. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Valamit azért mond neki te is.

VAgy kérd meg valamire, mindegy mi csak akarjon segíteni.

EZ lehet bármi, bicikli nem jó vagy otthon a csap vagy akármi csak tudjatok valamiről beszélgetni.

De lehetnél egy kicsit rámenősebb .

Például amikor oda ment többször akkor vissza kérdezel kacéran hogy mit mondtál mikor akarsz egy kávéra meghívni.

Szóval az nem jó ha sült halat játszol.

2023. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire az elején jártok az ismerkedésnek a 4-es "vissza kérdezel kacéran hogy mit mondtál mikor akarsz egy kávéra meghívni." javaslatát felejtsd el! De nyugodtan te is odamehetsz hozzá valami aprobb kérdéssel.
2023. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg azt gondolja, hogy nem jön be neked, ezért nem fog többet próbálkozni, de nincs még veszve semmi :)

Ha egy lány zavarban van, az pont hogy aranyos, ez nem sok férfit fog taszítani, úgyhogy nem kell aggódnod (fordítva sajnos nincs így :D). Nyugodtan beszélj vele, nem baj, ha elpirulsz, zavarban vagy, bénázol :)

Legegyszerűbb, ha valami kamuval odamész hozzá: pl. segítsen neked kinyitni a kólásüveget, kicserélni a vizesballont, letekerni a kávéfőző tetejét, mindegy mit mondasz, lényeg, hogy tudjon neked segíteni. És amikor már beszéltek, elmondhatod neki, hogy az előző héten rossz passzban voltál, ezért ne haragudjon, hogy olyan passzív voltál vele, de már minden oké, úgyhogy szívesen beszélgetnél vele :)

2023. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!