Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lánnyt akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doman98 kérdése:

Megismertem egy lánnyt akivel dumáltam 1-2 hétig, de nem tudtam mitérez irántam. Haverom rákérdezett nála. Jofejnek tart, szeret velem beszélgetni, de nem vagyok az esete. Most vele bulizok, még mindig tetszik, nem merem elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak barát akar lenni. félek ha elmondom beégnék vele
2015. márc. 3. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nem kellesz neki , csak barátként. Nekem az a véleményem ne nagyon tápláld a hiúságát. Nekem akarók benned , reményt ébreszteni de nekem volt olyan hogy nem voltam az esete idővel mégis belém szeretet. És több mint , egy éves párkapcsolat lett belőle. Ha annyira kell neked a csaj , hívd el randira ne félj legyél tökös. Ne közöld vele , hogy mit érzel iránta. Ha jól érzi magát veled , akkor pedig randivégén mehet egy szájra puszi vagy csók.
2015. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Vagyok 1-2 randira azért el viheted szerintem. De ha ennyi idő alatt nem sikerül , meg csókolnod akkor felesleges húzni az időtöket. Egy férfi/nő sem ér annyit hogy megalázd magad , epekedj utána. De ha nem jön össze és vele maradsz az sem baj. Legalább meg tapasztalod a saját bőrödön. Egyszer én is estem ebbe a hibába , készülj fel hosszú és kemény munka lesz ha barátság zónába tesz.
2015. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
11.-es vagyok, és ez után az egész után mindig találkozott velem önszántából. Pl: Lány:Szia!mikor végzel ma? Én: Sokáig itt kell lennem,hosszu napom van.Lány: Kár mert megvártalak volna.Meg amikor találkoztunk mindig volt vele az eggyik barátnője.
2015. márc. 4. 17:52
 4/4 A kérdező kommentje:
volt hogy az osztálytársaim cikiztek hogy a barátnőm amikor eggyütt láttak.Ezt megtudta a lány és ez volt a reakcioja.(uristen ez tök gáz,hogy ezt csinálják, még jo hogy csak barátok vagyunk.)
2015. márc. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!