Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem maszturbálok 1-2 hétig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem maszturbálok 1-2 hétig miért simul, puhul, feszesedik és szépül meg az arcom érezhetően és látszólag is?

Figyelt kérdés
2023. dec. 19. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:
27F
2023. dec. 19. 15:42
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés. Sokáig ne hanyagold, nem jó a prosztatának.
2023. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkezőleg, nekem orgazmus utan szépül a bőröm, fényes lesz, es tekintet kinyílik
2023. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerős kifejezés “afterglow” szex utáni ragyogás
2023. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon erdekes. Nokent forditva vagyok. Hiaba tesz jot lelkileg, ha nem maszturbalok mikor nincs partner, es frusztralt feszult szomorkodas helyett nyugodt, mundenre koncentralni tudova valok. Epp az orgazmusok hatasara lesz lesz a hajam, borom, ragyogok. Ezert csinalom.
2023. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs, sőt ha sokáig nem csapod ki az nem jó sem a prosztatának, sem a tesztoszteron-termelésnek. Nem kisimul az arcod, hanem több lesz rajta pattanás.
2023. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tavaly 6 hónapig nem maszturbáltam csak hogy leteszteljem hogy milyen, és akkor éreztem a legjobban magam a bőrömben. Energikusabb voltam, sokkal többet gondolkodtam, sokkal pozitívabb is voltam. Én ellenzem az önkielégítést. Szerintem nincs semmi értelme. Negatív és kimerült lesz tőle az ember. Egy normális kapcsolatban nem hiszem hogy helye van ennek a tevékenységnek, vagy is én nem tudnám elképzelni, hogy akit szeretek, mellette vagy vele ilyet csináljak. Amióta önkielégülök, eddig csak azt szűrtem le belőle hogy ez a szegények kielégülése.
2023. dec. 19. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:

A szexualis energia átalakul kreatív energiává van ilyen. Szublimináció a neve. Művészek, alkotók tudják.

Viszont ha se szex se önkielegítes nincs évekig, csökken a vágy es egy idő utan kevesebb hormon termelődik, tehát csökken a szexre való képesség. Sorvad ha úgy tetszik.

2023. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a szexuális transzmutáció!
2023. dec. 19. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Most már tudom miért làtok olyan sok szép lányt az utcán.

Biztosan ők sem masztiznak.

2023. dec. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!