Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy van az hogy látszólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hogy látszólag élvezi egy nő az anál szexet és úgy mozog a farkon mint puncival ?

Figyelt kérdés
Tényleg élvezi? Mit csinál előtte hogy élvezze?
2023. okt. 19. 04:16
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudok másra gondolni, csak arra hogy véletlenúl pont olyan a teste, az idegrendszere, hogy oda is jutottak olyan idegek, amitől képes élvezni, mivel elég közel van a puncihoz.
2023. okt. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem egyformák az emberek. Van aki ki nem állhatja az anált, van aki csak elviseli, nem fáj neki de nem is igazán élvezi, és van aki kimondottan szereti. Az utóbbiaknak elég nagy gyakorlata is van benne, tudják mi a jó és már hozzá van szokva a popójuk.

Nekem eddig két olyan nővel volt dolgom, akivel tényleg nagyon jókat lehetett análozni, az egyik szinte jobban szerette, mint punciba. Sajnos ez ritka. A nők nagyobbik része csak a pasi kedvéért engedi, de nem élvezi túlzottan.

2023. okt. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Az én feleségem élvezi, szereti, igényli, akarja. Nincs ebben semmi furcsa.
2023. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha jól elő van készítve a popsi, nagyon jó érzés tud lenni.
2023. okt. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Én tényleg élvezem
2023. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Férjem előző csaja imádta az anált. Nagyobbat élvezett, mint a puncitól. (elmondás szerint).

Én nem szeretem. Nekem fáj... szóval kinek a pap kinek a papné.

2023. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Némi anatómiai ismereteknek nem ártana birtokában lenni, mielőtt az ember anális játékokba kezd.

A csiklónak pl a látszó, mindenki számára ismert része csak a jéghegy csúcsa. Van két hosszú "karja", ami körbeöleli az egész alvázat, a hüvely mellett, és akár a végbélnyílásig is lehúzódhat (gondolom, ez is egyénileg változó, mint a testünkben általában minden). Így már nem annyira érthetetlen az, ha élvezetet okoz annak a régiónak az izgatása.


Én magam is el tudok élvezni análisan.

2023. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az első barátnőm volt olyan, hogy az análtól rendesen sikított az élvezettől.
2023. dec. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!