Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok miért ragaszkodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok miért ragaszkodnak, hogy telefonon hívjam őket? Hadjuk, hogy ez "előszűrés"... fel sem fogom hívni ha nem tudom az árat, hogy aztán 15x kelljen nemet mondanom, mert a csúnya is bemond bődületes összeget... az üzenet lenne az előszűrés...

Figyelt kérdés

jún. 14. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Én azt nem értem ha valaki feltesz egy kérdést,de nem olyan válasz jön ami neki tetszik,akkor miért kell bunkóskodni? Akkor ne kérdezzen,ha csak a neki tetsző válaszoknak örül.
jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

#8 barátom a stricik és a k.rvák pont hogy nem olvasgatják a gyakorit, "jobb" dolguk is van ennél. Inkább az üzlettel foglalkoznak mint anonim fórumokkal. Hidd el, hogy a gyakorin picsogók nélkül is nagyon jól megy nekik a "bolt".

Akik itt hozzászólnak és válaszolni akarnak a kérdésedre azok legfeljebb olyanok akiknek már van némi tapasztalatuk a k.rvázásban és tudják hogyan gondolkoznak. Te viszont még a közelében sem voltál egyiknek sem. Inkább fogadd el amit írunk.

jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20%

Az a kérdés engem is érdekelne.

A napokaban írtam rá az egyikre.

Csak annyit kérdeztem hogy állandó helyen van vagy szokott máshol is lenni.

Az üzenetet elolvasta de b@szott válaszolni.

Ja hát kérem ha ez fáradtság hogy erre válaszoljon akkor még én erőltessem hogy fizessek neki?

jún. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Általában ki van írva,ha valaki sms-re nem válaszol és elég sokan nem. Olyankor felesleges írni is.

Gondolom kapnak napi 20-30 sms-t,nincs kedvük levelezgetni.

Egyszer mondta az egyik, napi 30- 40 telefonhívása van. Hát még ha ezekhez hozzá jönnek az sms-ek is, én megértem őket, ha nincs kedvük írni. Meg minek írjanak, ha azok közül akik felhívják őket,van elég vendégük?

Én telefonálok,max.2 perc beszélgetés alatt tud ő is meg én is dönteni,akarunk e találkozni.

jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

14.

Én nem sms-t írtam. Azt nem is szoktam.

Az oldalon írtam üzenetet.

Ha nem akar levelezni akkor azt is be tudja állítani. "Nem kér levelezést"

jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#14 abból a 30-40ből anyugodt lehetsz, hogy a 70% belefingik csak vagy egy szavát nem lehet érteni... amúgy változó népszerűségűek a lányok és az a kör is akiket bizonyos vendégek felkeresnek. Akit annyiszor hívnak az nem azért lesz mert minőség hanem mert új... Hidd el legalább 100al beszéltem már személyesen erről, néha egyetlen egy hívás sincs egy nap szóval sokkal kevesebb hívás van annál amit írtál, idő az lenne bőven, de ez a kényelmes nekik és PONT.
jún. 16. 12:13
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
Oké, hogy legalább százzal beszéltél már személyesen, de akkor miért itt teszed fel a kérdést, mikor erre csak ők tudják a választ?
jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

13as..te nem érted amit írunk? Nem akar válaszolni írásban, érthető okokból. Nem lusta, nem bunkó, hanem tudja, hogy semmi értelme.

"Csak annyit kérdeztem hogy állandó helyen van vagy szokott máshol is lenni."

Ja, de ha válaszol akkor már ment is volna a következő kérdésed ez tuti.. Biztos vagyok benne így ismeretlenül is, hogy a következő nem az lett volna, hogy azonnal hívod hanem újra írsz valamit, esetleg semmit és hagyod az egészet. Mert ha te komolyan találkozni akarsz akkor felhivod, mindent megtudsz és mész vagy nem mész de legalább nem raboltad az idejét. Akkor minek írjon? Hidd el, hogy pénzt akarnak keresni. Ha ez úgy működne, hogy írogatni kell a pénzért mert abból jön a kuncsaft akkor irogatnának. De tudják, hogy nem működik.


Kérdező ez rád is vonatkozik. Értsd meg, hogy tudják, hogy nem működik az irogatás számukra. Különben csinálnák, főleg ha nincsen naponta egy vendég sem, ahogy írod.

jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
85%
Azt ne felejtsuk el,a szabalyokat a lanyok hozzak. Mi meg vagy elfogadjuk,vagy nem. Ha nem tetszik valamelyik szabaly, lehet mast keresni. A lenyeg az,amit a telefonba mond,ahhoz tartsa magat. Na de ugye ehhez az kell,hogy fel is hívjuk őket. És a többség értelmében ez az első szabaly.
jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
13%

19 ez oda vissza dolog. Ő ezt választotta, én őt választom ha normális. Persze nekem is annak kell lennem de ha egyszer kevés értékelése van akkor a normális ember elővigyázatos vele ergo ha vállal levelezést akkor illene válaszolni rá.

Egy másik hirdető leírásában ott szerepelt hogy "valódi barátnő feeling" de ahhoz te is kellesz.

Ugrottam is egyből hogy "ugyan már és ha kezdő vagyok és nem jön össze az a barátnő feeling akkor inkább hagyjuk?

Erre csak annyit válaszolt hogy "hívhatsz nyugodtan".

Na hát a korábban említett hirdető akitől csak annyit kérdeztem hogy állandó helyen van vagy jár másfelé is , tőle is csak annyit várnék el hogy valamit böfögjön már vissza ha komolyan veszi a pénzkeresetét.

Ennek hiányában csak azt tudom mondani hogy ha erre nem méltat akkor keresek mást.

jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!