Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb barátnőm kiakadt és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm kiakadt és leribizett mert elmondtam mit csinálunk a pasimmal, lehet irigy?

Figyelt kérdés

Szóval ő még csak fél éve vesztette el , nem sok tapasztalata van, én már kb 2 éve szexelek, 1 éve együtt vagyunk a pasimmal. Kifaggatott hogy miket csinálunk és amikor elmondtam, pedig nem akartam, mert ez csak rám és a pasimra tartozik akkor ő besokkolt ezen és kis ribizlinek hívott, és hogy szégyeljem magam, nőjjek fel. Tudom hogy neki a szex még nem annyira megy jó, nem talált hozzá illő pasit, lehet hogy féltékeny rám?

Rosszul esett mert elmondtam valamit és visszaélt a bizalmammal, ítélkezett.

19L


jún. 14. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
jelentsétek
jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Elképzelhető, hogy irigykedett! Aztán este otthon meg erre gondolva masztizott! 😀
jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Tény hogy vannak a túl romantizált hűséges fajták akiknek semmi egyéb nem fér bele mint hogy az Igazi nagy Ővel szexeljenek csak. Főleg az elsőnél az elején


Szerintem nem feltétlen irigység, simán kívül is állhatott a komfort zónáján amit rosszúl reagált le.


Nem vagyunk egyformák, mások a perverziók, plusz kezdő is.

Szerintem neked csak fáj a reakciója és ezért az interneten keresztül akarod rugdosni kicsit hogy megnyugodjon az önérzeted. Te se vagy ribi, ő se irigy

jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném hogy irígy, csak kicsit prüd még, ez idővel változni fog.
jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kéne jelenteni a kérdést, és megválaszolható így is. Nincs joga ítélkezni, ő volt kíváncsi, megtudta, és? Nem értem, miért kéne nekem felháborodnom, ha mondjuk a barátnőm a pasijával kakiszexet folytat, nekem attól még nem kötelező, ők meg élvezzék, ha mindkettejüknek oké. Ennyiből nem tudom, hogy féltékeny-e, prűd, mi baja van, de egy normális barátnő nem mond ilyeneket, max. nem faggatózik máskor, ha annyira bizarr volt számára, amit hallott.
jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#5. Besz@rok ezen az érvelésen! Már nem is érdekel mit csináltál....
jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
A barátnőd még nem is tudja a határait szerintem nagyon kezdő és csak az irigység szól belőle.Beszélj vele tanítgasd bátorítani kell ne fordulj el tőle.
jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdte a szexet.. Nem tud még semmit róla ráadásul szerelmes és romantikus alkat lehet, így elítéli. Ez majd idővel változik, változhat. Ha kicsit belejön lehet nagyobb ribi lesz mint amilyennek most téged gondol. De persze nem kéne ítélkeznie, ő akarta tudni.
jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%
Érthető ha kiakadt azon hogy 19 évesen harmasozol
aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!