Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi az a póz, amiben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a póz, amiben a legerősebbnek, leginkább dominánsnak érzitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Van ilyen egyáltalán, vagy ez teljesen helyzetfüggő?

23L



jún. 12. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hátulról dug közben a csípőmnél fogva tart, vagy finoman húzza a hajam.
jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutyus pózban.Picit állatias póz,de jó.
jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Kutya
jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Kutya, közben a felsőtestem lenyomja az ágyra.
jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Kutyapózban, meg amikor a földön térdelve irányítja a fejem miközben szopok.
jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Kutya
jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Análisan. Ott nincs kérdés, hogy ki a főnök és attól többet nem tudok adni magamból.
jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Amikor a hátamon fekve a lábaim a nyakába teszem, ő meg teljes erőből leszorítja a karjaim.
jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Kutya pózban, hátulról. Ha közben magához szorítja a felsőtestem és a nyakam köré fonja óvatosan a karját, olyankor teljesen ki vagyok neki szolgáltatva. És ez nagyon izgató és jó érzés :)
jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zerge.999 ***** válasza:
48%
sziasztok én pasi vagyok, mindig megkérdezem hogy szeretné, mit élvezne az adott pillanatban a legjobban. Imádom kényeztetni a női testet és egy kicsit cicimániás is vagyok! A legtöbbször ülök a kanapén ő szemben rámül és így én is megkapom a ciciket, és hatalmas orgazmus alakul ki. ...jujj de megkívántam :)
jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!