Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal nyitott kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nyitott kapcsolatban vagyunk, de tudni szeretné a részleteket, hogy tálaljam neki?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy 5 éve együtt vagyunk, és szeretnénk jövőre összeházasodni, de előtte még mindketten kicsit kiélnénk magunkat. Ezért közösen és külön-külön is kalandozunk. Én találtam egy fiút akihez eljárok, szexkapcsolat. A vőlegényem azt kéri tőlem hogy amikor együtt vagyunk arról csináljak neki felvételt, videot, stb. Ezt megtettem, de nem merem megmutatni. Szerintem kiakadna.

N28


jún. 12. 09:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Ti miért akartok összeházasodni…?
jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
igen a férjem kérte hogy vegyem fel, csináljak képet és otthon mutassa meg. Azt nem tudja, hogy a szeretőmnek kb hatalmas a szerszáma, páromnak pedig átlagos. Félek hogy kiakadna ha látná, hogy szexelek vele.
jún. 12. 10:55
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kéri mert nem akadna ki. Mutasd meg neki, jóeséllyel úgy meg fog dugni ahogy eddig még soha. :D
jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
és nem lesz féltékeny, hogy egy sokkal nagyobb mérettel csinálom, ez a pasiknak mindig olyan ego romboló dolog.
jún. 12. 11:02
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
14. Ez ugye trollkérdés? Hogy akartok így összeházasodni?
jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban átlagos farka van, és feltételezzük hogy az iqja is legalább kb átlagos, akkor csak van annyi esze hogy tudja, kb 50% esély van rá hogy a másiknak nagyobb lesz az övénél...



"ez a pasiknak mindig olyan ego romboló dolog."

Egyrészt, az egészséges önértékeléssel rendelkező férfiaknak nem az. Nem, a közhiedelemmel ellentétben a nem teljesen retardált férfiak nem a péniszméretükből nyerik az önbizalmukat. Másrészt bizonyos méret felett - még ha egy alapvetően önértékelészavaros, frusztrált férfiról is van szó - nem fogja zavarni ha a másik nagyobb. Ez olyan hogy ha valaki 193 cm magas, akkor az az ember akkor sem fogja magát törpének érezni ha éppen egy kosárlabdacsapat utazik vele egy vagonban, ugyanígy ha valakinek 19 centis pénisze van az akkor sem fogja magát kispöcsűnek gondolni ha a párja 22 centissel dugott, vagy ha igen akkor az már tényleg nagyonnagyonnagyon beteges önbizalomhiány, amivel már tényleg keressen fel pszichológust.


Amúgy azért ezzel az emberrel szexelsz többet mert nagy a pénisze? Mert ezt az információt talán nem kéne elmondani, de lehet a barátodat még ez is izgatná, ezt nem tudhatjuk.

jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Ego romboló? nem tudom, engem nem zavart sose, nekem rendben van az egom, viszont azt élvezem benne amikor utána "visszaveszem" a csajt, és én élvezek bele utoljára.. :D
jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szerintem mutasd meg, el fog élvezni tőle, izgatni fogja
jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki lehet izgatja a téma hogy legközelebb hármas lesz . Ha nem zárkozól el tőle teljesebb lesz az összhang.
jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ennyi az aggály, hogy a másik pasinak nagyobb a farka, szerintem mutasd meg neki, nem fog kiakadni rajta!
jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!