Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan tovább ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább ha nyitott kapcsolatot akarok? 26F

Figyelt kérdés

Az eddigiek során könnyen mentek a párkapcsolataim, amik voltak 3 évnél rövidebb időtartamot nem értek el. De sosem maradt hosszútávon tartós a saját igényeim miatt. Tudom nem a legnormálisabb dolog és az átlag emberek életében ez hatalmas tabu téma, de számomra nincsen testi féltékenység.


Próbáltam változtatni rajta de nem tudok, úgyhogy már fix hogy mellém olyan nő kell aki képes ezzel azonosulni. Nyitott kapcsolat alatt nem azt értem hogy egymás háta mögött azzal fekszünk össze akivel akarunk, hanem csak közösen tesszük azt. Leginkább hármasról van szó, akármilyen nemmel (hozzáteszem hetero vagyok). Úgy gondolom mostmár egy jó darabig elakadtam párválasztás terén hiszen ezt a gondolkodásmódot nem fogadják el sokan, és az se jó ha a kapcsolat közepén nyögöm be megbántva a másikat.


Természetesen a lelki kötődés, tisztelet, bizalom számomra egy kötelező dolog, és nem, nem félek attól hogy tegyük fel a csaj elkezd kötődni egy kalandunkban résztvevő iránt. Biztos vagyok magamba ilyen téren. Nehéz, hiszen számára ugyanúgy elkéne feledni a féltékenységet ha éppen a harmadik fél egy lány. Ha valaki volt hasonló cipőben vagy talán ismer valaki hasonlót és beszámolna az ő megoldásairól azt megköszönném!



márc. 26. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű tanácsként. Beszelj a pároddal erről! Leülsz vele és felhozod egyszereű témaként, hogy arra gondoltál, hogy szeretnéd swingerbe vinni. Ismeri e és, hogy szeretnéd, hogy együtt mennétek! Akinek van halvány fogalma róla az tudja miről szól. Ha igent mond, tudod mi a helyzet. Mi nehéz ezen? Saját tapasztalatként, engem eddig kipöcköltek ebből a buliból a partnereim.
márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Az benne a nehéz hogy már inkább nem közeledek senkihez, mert mindig az a vége hogy megbántom az illetőt, hiszen ahhoz hogy ezeket az igényeket elmondhassam már kikell alakítani egy amolyan lelki kötődést, bizalmat. Már nem érdemes több lányt magamba bolondítani ha ez a vége, kapásból meg nem kezdhetek ezzel egy beszélgetést. Sakk matt helyzetben érzem magam
márc. 26. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem sok, de van pár ismerős akik járnak ilyen clubba. Szerelmes párok. Megbeszélték. Nem tudom mennyire az elejétől, de amúgy neked is így kell tenned szerintem. Nem szégyen erre vágyni és kèrdezni! Máshogy nem derül ki, hogy mész tovább keresni másik partnert erre vagy maradsz e épp azzal aki akkor van melletted. Egy kèrdést mindig megér.
márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Online társkeresőt használsz?

Szerintem ott a beszélgetések során nem hátrány, ha ezt megemlíted. Nyilván nem az első beszélgetés alkalmával, de pár nap beszélgetés után elmondhatod, hogy szeretnél már az elején teljesen őszinte lenni ilyen téren, neked ez és ez a hozzáállásod (és elmondhatod, amiket itt leírtál). És ezt nőként írom, én mindig értékelem az őszinteséget, szerintem sokan vagyunk így ezzel, mert gerinces dolog. És így ki tudod te is szűrni, hogy ki az, aki emiatt úgy dönt, hogy nem akar belőled (nem húzzátok egymás idejét), és ki az, aki ad esélyt így is, vagyis megéri vele tovább haladni az ismerkedésben.

márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a keresőszó - swinger! Az oda látogató párok pont ilyen kapcsolatban élnek. Ismerek olyan párt a klubból akiknek öt (5!) közös gyermekük van, ideális család, közös programok, szeretik egymást, de a testi változatosságot, a vágyaikat pont hasonlóan élik meg. Az átlag embereknek ezt lehet nehéz megérteni, elfogadni, de a swingerpárokat pont az köti még jobban is össze, hogy a szexualitásukban, a vágyaik megélésében is egyeznek.
márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyetértek az előttem szólókkal arról, hogy egyrészt ne érezd rosszul magad azért, mert netán olyan dologra vágysz, amire nem sokan, sőt, sokan elítélnek, attól a te vágyad még legitim.


Arról, hogy hogy lehetne tartósabb párkapcsolatod, én először is a hozzád hasonlóak közösségeit ajánlanám, mert tutira nem vagy egyedül, és ahogy előttem is írta már valaki, én is azt erősítem: maximális őszinteség és szeretetet mindenek előtt, de veled is egyetértek, kérdező, hogy el is menekülhet az, akinek ez idegen. Ezzel együtt szerintem is érdemes minél hamarabb felhozni ezen igényeidet az ismerkedés során, már ha számodra fontosabb ez, mint az, hogy egyáltalán legyen bármilyen párkapcsolatod, mert ha tényleg fontosabb, akkor viszont tényleg miért húzd a saját idődet is olyanokkal, akiket ez akár taszít.

márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!