Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nyitják az országot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyitják az országot, nyitjuk a kapcsolatot. Másnak is eszébe jutott ez?

Figyelt kérdés
29L, 30F. Szeretjük egymást, de kicsit egymásra untunk, össze voltunk zárva heti hét nap, szeretnénk ismerkedni. Vagy mások inkább összébb nőttek?

2021. márc. 20. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég az, hogy akkor nem lesztek összezárva?

Amúgy ha mindketten így gondoljátok, akkor hajrá.

2021. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont a kezdetén mentünk szét a párommal, azóta nem ismerkedek. Remélem nem kell ecseteljem mennyire ki vagyok.

Ha vége ennek az egésznek mindenkivel lefekszek az tuti!! :)))

2021. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régen tudtunk ártalmatlan flörtökbe, udvarlásokba belemenni, amelyek kicsit tüzeltek minket, hogy vannak érzéseink, tudunk ismerkedni. Most ezek az alkalmak kimaradt, felgyümlett bennünk a vágy, hogy több ellenkező nemű emberrel kontaktoljunk. S már nem elég egy pillantás, beszélgetés, részeg csók.
2021. márc. 20. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a nyitott kapcsolat dolog marhaság, ha már nem kívánom a párom és úgy érzem rá untam akkor szakít és keresek mást, nem kell ezt túl bonyolítani
2021. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát szerintünk éppen az a baromság, ha egy működő kapcsolatot, ahol békében együtt élünk a karantén alatt, meg van a közös jövőterv stb., azt eldobunk pusztán némi plusz szex miatt... közben azért egymással is jó a szex. Nem dobjuk el egymást, mint valami használt kacatot. Hűség egymáshoz, mi erre szavazunk! :) Szerintünk ez is monogámia. De egyéni ízlés kérdése.


Másnak nem alakította át a párkapcsolatot ez az egész elmúlt 1 év?

2021. márc. 20. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl épp, hogy elmélyítette, mert mind a ketten más egyetemre járunk más városban és így több időt tudunk egymással tölteni
2021. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!