Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Csak egy általatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Csak egy általatok kedvelt férfi kedvéért adnátok utasításokat kiveréshez (Jerk off instructions), vagy van olyan helyzet, amikor ez nektek is élményt okoz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok az ezzel kapcsolatos érzéseitekre, hogy egyáltalán mit vált ki ennek a gondolata
jún. 12. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem egyébként is izgat
jún. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm volt,akit izgatott ez F.
jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alkalmi partneremmel szoktuk ezt csinálni néha. Ő kért meg erre először , előtte nem igazán tudtam ez mi fán terem , de nagyon szexi tud lenni egyébként , szeretem nézni .
jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!