Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönne olyan helyzet ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönne olyan helyzet ahol egy csaj egyszerre cumizik titeket és az ő párját is?Vagy volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés

A "kis" feleségemmel nagyon bejönne egy ilyen szitu mindkettőnknek csak úgy gondoljuk ilyesmire nehezen tudnánk olyan srácot találni aki neki megfelelne meg ilyen célból egy ismerkedést se lenne egyszerű elindítani pl egy buliban.

Nektek mi a véleményetek erről?

Baj hogy ilyesmi piszkálja az asszonykám meg az én fantáziámat?

Amúgy ő egy nagyon szép arcú,gyönyörű és nagy zöldeskék szemű,barna hajú,magas és vékony alkatú hölgy.

Így a külseje szerintem inkább előny lenne ismerkedésnél vagy rosszul gondolom és emiatt inkább nehézség lenne mert túl sokan próbálkoznának?


jún. 11. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így a leírtak alapján szép nő a feleséged. És előny a külseje. Nekem kifejezetten tetszenek a barna hajú szöldeskék szemű nők. Én is barna hajú zöldeskék szemű srác vagyok. Huszas éveim közepe felé haladva. Még nem volt ilyenben részem, de kipróbálnám.
jún. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond hogy mindenkinek a válogatással megy el az idő. Mert az "álompasira várnak. Nem azt mondom hogy bárkivel. De ahogy már felvezetted ezt az egészet, már túl van variálva.
jún. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a privát üzenetedre válaszolnék.

Ha annyira Jó nő hogy megteheti akkor keresgéljetek! Nem értettél kérdező. Lesznek jó, neki tetsző pasik. De mindig a jobbat akarja aztán egy se marad mert ki az aki arra várjon hogya te szuper csajod igent mond. Egyébként nehogy azt hidd mert "jó nő, azért csak úgy válogathat. De igen válogathat. Csak egyszer hopp egyszer kopp. Az egykori páromnak olyan teste volt hogy az összes nő a környezetében irígy volt, de nagyon, csak szegénykémmel arcra csúnyán elbánt a sors, s ezen nem tudott, senki segíteni, mert olyan volt az elváltozás. De a pasikat spaklival kellett levakarni. A másik hogy benne voltam, és vagyok többes bulikban. Nem ilyen kitalált 137 fős ben. Hanem 3-5 vagy mégnagyobbakban. Ott ha válogatni kezdeném a férfiakat, soha nem lenne buli.

jún. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem már cumiztak így
jún. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En adnam, hogy engem cumizzanak igy. Izgatna ha egyszerre veszi be a ket farkat (vagy legalabbis megprobalja).
jún. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szeretnék ilyet. De dugást, anált, szendvicset is szeretnék.


37 F

jún. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy cekszhirdetés amúgy? :-) Nekem bejönne, nyilván, nem ez a kérdés, hanem az, hogy a ti kapcsolatotokban hogyan csapódna le valójában. Hogyan érezné magát a feleséged, illetve hogy éreznéd te magad, látva a feleségedet, miközben egy másik pali lőcse van a szájában? Hm?
jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!