Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok a "libidómna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok a "libidómnak" megfelelő partnert manapság? Rengeteg a szex mániás férfi, vagy a másik véglet, akinek csak mutatóba kell a nő,és hozzá sem nyúl..Kellene az udvarlás, együtt töltött pillanatok, a romantika..miért nincs?

Figyelt kérdés
Hiába kerestem életem párját,hosszú ideig, mindig ebbe a két végletbe futottam bele. Már hosszú ideje nem keresek görcsösen senkit,mint amikor fiatalabb voltam, de így igazán nem is akad senki a hálómba. Fel szoktam nézni társkereső oldalakra korábban,hátha ott akadna valaki, akivel legalább egy olyan randiig eljutnánk, amire azt mondom,hogy huhh....ilyen férfi kellene nekem. Miért nem találom meg a páromat,és miért nem jön a szerelem? Közvetlen vagyok, csúnyának sem tartom magam, ennek ellenére mintha valaki fentről nem akarná,hogy boldog legyek. Több párkapcsolatom is gallyra ment, mert hiányzott az a plusz,ami összetartott volna minket,és csak egy nagy üresség motoszkált bennem. Mitől lehet ez a szerelmi életemben?
jún. 11. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudom, h nem illik, de szabad tudni, hogy hány éves vagy?
jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy beszélgetés még kevés ahhoz, hogy véleményed legyen egy emberről. Nem vagyunk egyformák, a napok se azok. Egy átlag embernek is vannak rosszabb, és jobb napjai. Honnan tudod, hogy épp melyikben van? Találkozol vele, pont szh.r napja van, és te? Fogod és leírod egy negatív figuraként. Miközben jobb napjain bele se férne az elképzelésedbe annyira passzol az igényeidhez.Több esélyt kell adni mindenkinek. Egy igen csak tehetős nő ismerősöm is a felsőkörökben remélte hogy megtalálja a boldogságát. Azt hitte meg is találta. De nem más volt mint egy megjátszott szerelem. Aztán úgy hozta az élet. Hogy "leereszkedett a pórnépközé, egy gyerekkori barát által meghívott buliba. Ott az italnak köszönhetően összejött egy férfivel. Aki ahelyett hogy kihasználta volna a mámoros helyzetét. Elvolt vele, ameddig ki nem józanodott. A srác egy egyszerű, tisztességes, becsületesen munkából élő férfi. Később, párt alkottak, de a férfi ragaszkodott a munkájához, és nem engedte hogy kitartott legyen. Ez csak egy példa, hogy sokszor önmagatok állítotok fel gátakat az igényekkel, s közben, egy szemszín, 2 cm vel kisebb farok miatt, vagy nincs kocsija, akkor egy csöves, és még sorolhatnám mi miatt zártok ki egy embert.


A véleményem! Egy embernél nyílván az ápoltság, intelligencia, őszinteség, felelősségtudat, és ilyen dolgok fontosak. Nem a szem, haj szín, farok méret, van vagy nincs kocsija számít.

Aki nem talál, annak érdemes a kritériumait újra tervezni!

jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne add fel :) F.
jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!