Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen legyen egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen egy férfi stílusa,viselkedése,udvarlása,ami bejön nektek csajok és férfiasnak tartotok? Külső tulajdonságokon kívül! Mik azok a tulajdonságok,amik szexik egy pasiban?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nők mindig azt mondták , hogy legyek határozott ,talpra esett , döntés képes , tudjak jól és gyorsan mérlegelni , legyek cselekvő képes és probléma megoldó a beszédem legyen jól hallható a test tartásom s mozgásom pedig sugallja a bennem rejlő tekintélyt és az elszánt határozottságot. Vagy is , legyek FÉRFIAS . 45 F ...
2023. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első nagyon szépen leírta, hogy mi kell a nőnek.
2023. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az intelligencia és a humor a legfontosabb. Ha ez a kettő megvan egy pasiban, jellemzően nyert ügye van nálam. Ha emellet kedves, udvarias, gyöngéd és még az empátiája is rendben, olyankor szoktam szerelmes lenni.
2023. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha az általam felsorolt jellemzőkhöz hozzáadódik még amit a 3 as is felsorolt , na az úgy egy az egyben egy 100 % ig megnyerő férfi stílus a hölgyek számára szerintem , mert abba már nem lehet kifogást találni . 1. voltam ...
2023. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!