Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Mi van / lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi van / lenne akkor ha a partneretek kevesebb mint 1 perc alatt elmegy? Adnátok nekik esélyt második menetre? Le szűrnétek ebből olyasmit, hogy rendszeresen korai magömlése lehet, stb?

Figyelt kérdés

Én 25 éves vagyok és nem vagyok túl sikeres a lányoknál, de azért volt 3 rövidebb kapcsolatom és azon kívül még 3 nővel szexeltem…

Szóval összesen 6 személlyel által szexuális kapcsolatban.


Viszont 2020 október óta nem voltam már nővel, ennek sok oka van hogy miért nem jöhetett össze… Viszont múlt szombaton így 2.5 év után összejött, Ő volt ugye a 6. személy az életemben akivel szexeltem.


Már az első randi nagyon jól sikerült és fel is jött hozzám, 20 perce voltunk nálam, és nem volt petting, egyből gumit húzott és aktust akart (mivel én álltam a csókolózástól is), valamiért azt sem akarta hogy én kényeztessem szájjal, nagyon sietett… Elég szókimondó volt, ilyeneket mondott hogy “dugj meg”, meg hasonlók.


Betettem kutyapózban és nem tudom mi volt, de már az elején elkezdtem aggódni, mert nagyon ritmustalanul csináltam a dolgokat és nem tudtam koncentrálni… Még alig löktem néhányat, kb. 1 perce lehettem benne, nem éreztem hogy el kéne mennem, de aztán hirtelen mondta hogy nem kell sok és elélvez. És én sajnos abban a másodpercben minden előjel nélkül elélveztem… Ilyen velem soha nem történt, akkor sem amikor szűz voltam, akkor is relatíve hosszan bírtam.


Nagyon gáz volt és láttam rajta a csalódottságot.


Szerintem utána azt hitte, hogy szűz voltam, én meg elkezdtem neki magyarázkodni, hogy volt már több barátnőm, csak 2-3 éve nem voltam nővel, de valamiért olyan hangsúlyozással tudtam csak beszélni, mintha hazudnék (pedig nem).


Utána még ittunk egy teát, először még úgy nézett ki mintha lehetne második menet, de aztán “ráírtak, hogy vészhelyzet” és hirtelen el kellett mennie.


Én azóta sem írtam rá, de Ő se rám… Gondolom ezek után már zaklatásnak venné, ha ráírnék és jobban teszem, ha ezt az egészet elengedem.


Lányok, nők! Hasonló esetben Ti mit csinálnátok?



2023. ápr. 6. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály: ha van érzelmi kötelék akkor van több dobásod. Ha nincs különösebb érzelmi kötelék csak a szimpla testi vágy akkor nincs második dobásod ha bénázol. A csajszival nem sanszos hogy lesz több alkalmad.

Tanulság: ne alkalmiban gondolkozz, hanem kapcsolatban. Ott van időd több alkalommal bizonyítani, fokozatosan felfejlődni.

2023. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér, hogy ráírsz magabiztosan, hogy josz neki egyel, javitanal a helyzeten de szerintem ne magyarazkodj reg voltal novel ezt elmondod es ennyi
2023. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, eléggé vad kiscsaj volt ez, szerintem mindenképpen írj rá!!!
2023. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Ilyennel még nem találkoztam

Olyan volt hogy lökött 3at és el ment de Ő rég volt nővel

Nálam egy jó aktus az 5 - 10 perc onnantól h berakta annál hosszabb tili tolitól már fájdalmaim vannak

2023. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyarázkodással rontottál rajta a legtöbbet. Elmegy, ha egyszer nem sikerül úgy a szex, de a magyarázkodás mutatja mennyire nincs önbizalmad és az nem kelti fel a vágyat irántad, pont ellenkezőleg.

De ne aggódj, tanulsz ebből is és legközelebb jobban fognak alakulni a dolgok! :)

2023. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!