Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan pasik, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan pasik, akik direkt szinglik?

Figyelt kérdés

Mert elhátaroztad jobban szeretsz prostikhoz járni, sztriptízbárokba, stb. egyéb indok miatt? És számodra nem felelne meg egy rendes kapcsolat?


Vagy meguntad a sok próbálkozást, és már csak simán nem is érdekel?


Kb. ilyen emberek kommentjeit várom.



jún. 11. 08:08
1 2
 11/15 Senior Séf ***** válasza:
87%
Direkt? Persze. Az ember mindig remekül tudott erényt kovácsolni a tehetetlenségéből.
jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fulár ***** válasza:
100%

13 êv után külön váltak az útjaink az asszonnyal.Ên tênyleg szerettem ezért rendesen összetört a dolog.Ő mondjuk hamar megtalâlta az utódomat...

Már egy év is eltelt de csak most kezdek újra magamra talâni.De egyelőre még rá sem tudok gondolni,hogy beleugorjak egy újabb kapcsolatba.A prostizâs pedig sohasem volt az én műfajom.

Úgy,hogy talán mondhatjuk,hogy direkt vagyok egyedül.Legalâbbis tudatosan nem keresek kapcsolatot.

jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2 barátnőm. Mind a 2-nél az volt, hogy mindig minden problémát ÉN oldjak meg. Utóbbi még azt is aktra, hogy az adósagait én fizessem ki.


Lakásuk nem volt sem autó, állásuk is hol volt hol nem.

Viszont tőlem elvárták.

Én meg nem kívánok soha többé nagyra nőtt óvodásokba belefutni elég volt.


Nekem van lakássom meg autóm, megtudok élni a fizetésemből.

Nem szorulok senkire.

jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Direkt nem akarok elköteleződni még, mert az eddigi csajaim mind lehúztak, csak gold diggerek voltak.

Jó pasi vagyok jó anyagi háttérrel, azt fektetek meg akit akarok, éppen ezért nem járok prostizni sem.

Élem az aranyifjak életét, ráadásul 23 évesen kellett rádöbbennem, hogy a srácok is érdekelnek. Úgyhogy megvan mindenem amire vágyok, a család pedig még ráér. Hátha addig találok olyan nőt, aki alkalmas lesz feleségnek és anyának, és nem a pénzemre hajt.

jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben voltak kisebb sikereim mondhatni. De mozgássérült férfiként rá kellett jönnöm, hogy ennyi idősen már jobb ha feladom... És már csak néha-néha van egy egy alkalmam egy "Rosszlánnyal"
jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!