Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan pasik, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan pasik, akik direkt szinglik?

Figyelt kérdés

Mert elhátaroztad jobban szeretsz prostikhoz járni, sztriptízbárokba, stb. egyéb indok miatt? És számodra nem felelne meg egy rendes kapcsolat?


Vagy meguntad a sok próbálkozást, és már csak simán nem is érdekel?


Kb. ilyen emberek kommentjeit várom.



jún. 11. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de végleg nem zárkózom el a kapcsolat elől.
jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyi különbséggel, hogy nem prostizni járok, voltak barátnők, lehet hogy még lesz is, de nem keresgélek most aktívan.

Megfelelne rendes kapcsolat, csak nem találkoztam olyan nővel, akivel minden tökéletesen működik, rossz kompromisszumokban szenvedni meg nincs kedvem, annál sokkal fontosabb a nyugalmam.

A saját problémáimat megoldom, azért nem kell valaki, hogy az ő problémáit is én oldjam meg.

jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem határoztam el, hanem szimplán így alakult.
jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt vagyok szingli és mindenkinek jobb is így. Voltam kapcsolatban, de elfáradtam, mert többet vett ki belőlem, mint hozzám adott volna. Mellesleg taxis is vagyok és nem vagyok hűséges típus sajnos. Egy normál harmonikus kapcsolatban nyilván hűséges lennék, de a legutolsó nem ilyen volt. Jobb egyedül és megyek össze vissza. Prostikhoz sose járok, nem fizetek a szexért, aztán meg ki tudja miket kaphatok el.
jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hàt nem tudom mennyire direkt. Volt kapcsolatom, sokszor érdeklődtek a nők iràntam. Azonban nem vagyok elég jó ahhoz hogy a "jelzés" utàn hogy vevők ràm, ne az legyen elvàrva hogy én teperjek a kapcsolatért. Egyszóval annyira jó vagyok, hogyha minden energiàt én teszek a kapcsolatba akkor érdekeljem őket. De annyira meg nem vagyok jó pasi hogy akàr fele-fele arànyban ugyan ez igaz legyen. Így viszont nekem nem éri meg.


Most hogy ez az én döntésem-e és direkt van-e így azt mindenki döntse el magànak. Max részben az.

jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen merengek, hogy nyugodtabb lenne az életem szingliként. Jobban ki tudnám pihenni magamat, és több pénzem maradna, több olyan dolgot csinálhatnék amire vágyom amit szeretek. Szexpartnert keresnék vagy fizetnék de még akkor is olcsóbbra jönnék ki és legalább megteszik amire vágyom persze így majd egyedül halok meg a végén szóval lehet ott megbánnám...vívódom de mind a kettő oldalnak kemény érvei vannak.
jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szingli vagyok direkt
jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Prostikhoz sose járok, nem fizetek a szexért"


Én se járok prostikhoz, nem is mondom hogy mindig de azért elég gyakran fizettem a szexért, ennek ellenére, sőt ígt belegondolva talán mindig fizettem a szexért.

jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én direkt vagyok szingli. Így sokkal szabadabb vagyok minden téren. Ráadásul vannak olyan szexuális fétiseim, amiket így ki tudok élni fizetős alapon, de amikor kapcsolatban voltam, szinte egyáltalán nem tudtam, és hiányzott.

Persze nem mondom azt , hogy egyáltalán nem akarok kapcsolatot már sosem, de összességében nekem több lenne a hátránya ha kapcsolatban élnék , mint az előnye.

jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az élet alapból ezt hozta számomra. Nem élek prostis, sztriptízbáros" életet sem.
jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!