Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő alatt derül ki az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt derül ki az, hogy két ember mennyire kompatibilis szexuálisan?

Figyelt kérdés
Persze a filmben úgy mutatják, hogy az első szexnél már minden szuper és teljesen passzolnak az igények. De mi a helyzet a való életben? Gondolom azért attól függetlenül, hogy az első nem annyira kiemelkedő, még össze lehet csiszolódni hosszabb távon. Vagy mik azok a dolgok, amik miatt egyáltalán nem működhet a szex két ember között?

jún. 9. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Most lett vege egy kapcsolatom 2,5 ev utan gy joval fiatalabb lannyal. Vele kozos fetisunk volt es en tudtam eloszor kielegiteni. Szova eleg hamar kiderult, tenyleg elso talin.
jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elsőre is. És nem arra gondolok, hogy minden tökéletes legyen, de annak ki kell már derülnie, hogy megvan-e a kémia, passzoltok-e, milyen érzés ahogy hozzádér vagy csinál valamit. Lehetnek bénázások is, belefér, majd lehet még összecsiszolódni és megismerni ki mit szeret, de ha a kémia nincs meg akkor az nem jön később és akkor a technika sem számít.
jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőre kiderül, hogy felizgulok-e az érintésétől, jól esik-e a csókja, tetszik-e a bőre természetes illata. Első szexnél meg az derül ki számomra, hogy az előbb felsoroltak mellett milyen a stílusa. Gyors, harapós,pörög-forog vagy nyugisabb,de hosszabban szereti, mennyire kellemes nekem, ahogy mozog, észreveszi-e, nekem mikor jó, ha nem, megkérdezi-e. Magyarán az, hogy mennyire önző, érdeklem-e. Nyilván hiányozni fog a rutin, a többhónapos összeszokás, de lehet tudni, hogy 2 ember összepasszol-e.
jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!