Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim. Hogyan oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim. Hogyan oldjátok meg, ha kevés a szex otthon? Prosti, szerető?

Figyelt kérdés
35 vagyok, 2 gyerekkel
jún. 9. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos segíteni nem tudok, nő vagyok. De ne haragudj, megkérdezhetem, hogy a nejed nem kívánja? Vagy a gyerekek miatt nehezen oldjátok meg?:) Annyi helyen hallok a kihűlt házasságokról, és olyan szomorúnak tartom.:)
jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Szexkapcsolat. Most nincs senki, de volt már 2 lány, akivel találkozgattam.
jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Sok nőben a gyerek születése után a hormonok átállítják a testet szexmentesebb üzemmódban kinél erősebben kinél gyengébben... volt egy nimfó iskolatársam de a gyereke születése óta rá sem ismerni annyira aszexuálissá változott...fura. Mindegy, hogy oldjuk meg mi pasik mindenképp rosszul leszünk feltüntetve szóval ha jó szexet akarunk sok választásunk nincs...ha meg csak kiverjük akkor itt azt olvastam még az is zavarja a nőket...katasztrófa a köbön bármit csinálunk úgyis :D
jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha gyerek születik, a nő nem vágyik szexre. Ha a férfi megházasodik, akkor meg ő nem vágyik szexre.
jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Maszturbálással.
jún. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
én is maszturbálással
jún. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
21%
Nyilvàn a két gyerekkel, ne viccelj!
jún. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Verem rendszeresen. 29f
jún. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Inkább maszturbáljanak mint csalfák legyenek.... Engem a maszturbálás nem zavar, én is csinálom kapcsolaton belül is, ebben semmi szégyellnivaló nincsen. Egyébként jó olvasni hogy még senki nem írta a szeretőt. Talán mégsem annyira elkeserítőek a férfiak.
jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9


De én mint második válaszoló írtam a szeretőt..

jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!