Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők véleménye érdekelne....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők véleménye érdekelne. Nagyon visszataszító az, ha egy 40-es férfi csak kevés szexuális pózt ismer és próbált ki eddig és emiatt elég járatlan és tapasztalatlan szexuális téren?

Figyelt kérdés

#szexuális tapasztalalatlanság
jún. 8. 08:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a visszataszító helyett pontosabb a kiábrándító megfogalmazás.
jún. 8. 09:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől lesz visszataszító és nem ettől tapasztalatlan... mégis mibe telik, egy másik pózba helyeznie a magát? A kérdés, hogy egyeznek-e az igényeink. Ujjazni, nyalni 40 éves korára megtanult-e, vagy csak magával volt mindig elfoglalva? Tudja-e már 40 évesen, mi az az előjáték, mit csináljon, ha a nő nem élvezett el a szex során, stb...
jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi helyen lehet tájékozódni, tanulni elméletben. Szerintem nem kiábrándító amúgy, ahogy előttem is írták, ha megtanultad az előjáték fontosságát, van róla egy kis fogalmad, az kezdetnek jó. Egy normális partner segíthet mindenben.
jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogy azt hidd hogy aki ugrál mint egy lepedő bohóc az jobb.
jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Főként arra értettem a kérdésem, hogy eddig kevés emberrel jutottam el a szexuális együttlétig, illetőleg sok dolog kimaradt, például az orális szex szinte teljes mértékben.


#1-es nem vagyok önző szexuális téren sem, ujjazni tudok, orális szexet egyszer adtam másoknak de én nem kaptam még másoktól. Az előjáték fontosságával viszont teljes mértékben tisztában vagyok.

Olvasni valóban sok mindenről és sok mindent lehet, de attól nem lesz tapasztaltabb az ember. Ez kb. olyan a házasságról is elolvashatok több száz könyvet, ettől függetlenül amíg nem élem meg a házasságot, nem fogom igazán megtudni hogy milyen valójában házasnak lenni. Ezeket valóban meg kell élni, csinálni kell és ezzel szerez igazi tapasztalatot az ember. Viszont az intim együttlétet nem lehet egyedül megélni, ahhoz partner kell, viszont örömlányhoz semmi pénzért nem mennék, mivel a személyiségemből kifolyólag ez teljesen távol áll tőlem, hogy kölcsönösen meglévő érzések nélkül intim, szexuális kapcsolatba kerüljek bárkivel, így a szexuális tapasztalatszerzés téren kissé korlátozott vagyok.

jún. 8. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok mindent meg lehet tanulni, vagy információt szerezni a másik nem testéről, amit magadtól nem feltétlenül tudsz, ha már soha nem csináltad és senki nem mondta el neked... ezek információk, nem olyan dolgok, hogy majd egy házassággal megvilágosodsz.

Nekem fura, hogy mégis miért nem kerested kb.... 20 évig a lehetőséget az orális szexre, szerintem azért ha érdekelne, nem maradna ki, ha pedig érdekelt volna de senkivel nem jutottál el oda, az a kérdés, hogy miért nem.

Szerintem a probléma ott van, hogy miért maradt ki sok minden, miért félsz, vagy miért vagy taszító, ha az volt a gond, amiért alig volt partnered. Szóval ne a szexen lovagolj, hanem ámblok a jellemeden/ külsődön.

jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 külsőmmel nincs baj, a személyiségem miatt alakult így, mivel elég introvertált vagyok így nehezen tudok nyitni és kezdeményezni mások felé valamint kimutatni az érzéseimet másoknak.

Orális szex különösebben sosem vonzott, legfeljebb hogy én adjam másoknak, de a korábbi partnereim ezt annyira nem igényelték és nem jelezték. Az pedig hogy nekem adjanak orális szexet, főleg nem vonzott soha.

jún. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!