Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyivel lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyivel lehet élvezetesebb a női orgazmus mint a férfié?

Figyelt kérdés
Főleg hogy a nőké tovább tart, és többszörös orgazmusuk is lehet.
jún. 6. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
A nőknek leginkább nagyon gyenge bizonytalan az orgazmusuk, még ha 10-ből 1 többször is eltud élvezni. A nők orgazmusának nincs célja vagy funkciója, ezért evoluciós szempontból nem számít milyen, vagy hogy van-e egyáltalán.
jún. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

A nőknek eleve 2 féle orgazmusuk van, csikló és hüvelyi. Pasiként csak feltételezni tudom hogy a csikló orgazmust könnyebb elérni és élvezetesebb lehet, de erről nyilatkozzanak az érintettek.

Mindenesetre én azért irigylem tőlük a többszörös orgazmus lehetőségét.


1-es annyi értelme azért van evolúciós szempontból hogy a lánynak is kívánnia kell a szexet, ahhoz pedig elengedhetetlen hogy olyan jó érzéssel járjon az orgazmusa ami szinte függőséget alakít ki a szex iránt.

jún. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én sorozatélvező vagyok, szerintem sokkal intenzívebb a női orgazmus. Csiklóorgazmus intenzívebb a hüvelyi kielégítőbb. Értsd csiklóval akár 10 orgazmusom is van egymás után és nem bírnék leállni. Nálam legalábbis így van. Másnál lehet másképp.
jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
2: Logikusnak tűnik, és valószinű hogy volt is valami kis evolucios hatása a nők orgazmusának, de ez nem volt számottevő. Mert millió év alatt sem fejlődött ki a nőknek olyan tutibiztos orgazmusa mint a férfiaknak. Valoszinűleg azért mert az orgazmus nélküli, vagy egy átlagos párperces szex alatt orgazmusra képtelen nők is, pont annyi vagy több gyereket szültek mint az orgazmusképes nők. Szóval miután nem volt rá szükség így az evolució nem fejlesztette a nők orgazmusát, csak mint véletlen testi jelenségként maradt fent, mert hátránya sem volt.
jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
1. A női orgazmusnak az a szerepe hogy a hüvely összehuzodás segíti a sperma bejutását a méhbe.
jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A nők orgazmusa minden bizonnyal jóval intenzívebb, mint a férfiaké. Meg kell nézni néhány amatőr videót. A férfi esetleg zihál, néha hörög, de a legtöbb nő szinte elveszti a kapcsolatát a külvilággal, arra a nagyjából fél percre, amíg lezajlik a testében ez a folyamat.
jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

A nőké szerintem intenzívebb.

Nekem volt olyan hogy azt sem tudtam hol vagyok és a párom is azt hitte rosszul vagyok 😂

jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Aki kiadós tartalmas szexet művel az tudja hogy aranyában is többször és masként is elélvez a nő . Elmondtak hogy más a mellszívás a vagina ujjazásakor és behatoláskor nyaláskor és akkor is amikor cumizáskor vagy smárolástól élveznek . Minél többet kap annal gyorsabban jön a következő, extazisba esnek nem kell koncentrálniuk semmire megkapják .
jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

Semennyivel

Férfi részről sokkal jobb a szex

jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

1. A női orgazmusnak az a szerepe, hogy elősegíti az ovulációt, peteérést. Tehát akkor is megérik a petesejt, ha nem élvez el a nő, ergo nem feltétlen szükséges a női orgazmus a gyerekhez, de amikor elélvez, az olyan hatással van a szervezetre, hogy (ha készen áll rá a szervezet), akkor megérik a petesejt, és így lehet gyerek.

Nem értek hozzá, tehát az is lehet, hogy ez hülyeség, de senki nem tudja, mert nem végeztek túl sok kutatást a női orgazmusról sajnos


Viszont a kérdésre válaszolva: elvileg a férfiaknak is lehet prosztataorgazmusuk, ami olyan, mint a női, de mivel mindenki vagy csak a nőit, vagy csak a férfit tapasztalja meg

jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!