Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ingerlés nélkül bekövetkezhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ingerlés nélkül bekövetkezhet női orgazmus?

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem álmomban volt már párszor. Erotikus álom okozta, nem fizikai ingerlès.
2023. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem
2023. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Volt, hogy nedves bugyival ebredtem. Olyankor az jut eszembe: csak nem vonaglottam az agyban, vagy masztiztam tudatomon kivul.
2023. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as, a nedvesedés nem jelenti azt (gondolom), hogy orgazmusod volt, csak hogy izgalomba jöttél. Ilyen nekem is van, de azt nem nagyon hiszem el, hogy fizikai ingerlés nélkül elélvezhet egy nő.
2023. febr. 11. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

Nőknék is létezik a nocturnal(éjszakai) verzió, csak ritkább.

2023. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nő is férfi is.
2023. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Létező de ritka
2023. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ingerlés nélkül nekem egyetlen egyszer volt orgazmusom, szopás közben
2023. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Volt már hogy valami izgalmasat álmodtam és arra ébredtem, hogy orgazmusom van.

Sőt, volt már olyan hogy attól elmentem, hogy a fenekem simogatta és közben a nyakam majd a fülem csókolgatta :)

31N

2023. febr. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Gondolati úton...? Érdekes, de szerintem simán. És arról is tanultam egyszer, hogy a nő négyféleképpen élhet át orgazmust, abból az egyik az álom volt, a többi meg a vaginális, a csiklón át izgatott és a mellen át - nekem van is barátnőm, aki azt állítja, hogy ő el tud menni csak a melle izgatásától...

Amúgy ha férfi magömlés éjszakánként simán előfordul, miért ne lehetne női is álomból...

A már egy másik kérdés, hogy vajon csak az a nő álmodik orgazmusról, aki már át is élte élőben, vagy úgy is lehet álmodni, hogy még nem éltük át? Mondjuk ha a fiúkat nézzük, akkor a serdülő kamaszok tutira nem éltek még nemi életet, mégis nedves lepedővel ébrednek, ergo nem kell valós érzés ahhoz, hogy arról álmodjunk, gondolom...

2023. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!