Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb nőnek objektíve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek objektíve csúnya a puncija. Ez régen is így volt?

Figyelt kérdés

jún. 5. 12:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

#4 ez nem, hogy nem csúnya kifejezetten szép.


Ebből is látszik, hogy ez nem objektív hanem szubjektív...

jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted csúnya a punci,akkor veled valami nem stimmel. Van több fajta,de,hogy csúnya lenne bármelyik is,azt nem mondanám.
jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nőnek, ha ápolt akkor kifejezetten szép és szexi látvány a puncija. De ugye az nyilvánvaló, hogy nem a puncihoz, mint egy testrész vonzódsz, hanem magához az adott személy egészéhez.
jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nemiszervek nemtől függetlenül nem annyira szépek. De mind punciból, mind farokból vannak szebb példányok meg sokat számít a szög, ahonnan fotózva van. De a férfiak javarésze aki így érez nem merné ezt bevallani nehogy b*zinak nézzék, pont mint ebben a kommentszekcióban.
jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csúnya!
jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

#14.

Nem azzal van baj, hogy szerinte mi a csúnya . Hanem azzal, hogy azt állítja objektíven csúnya punci. De ilyen nincs. Az, hogy beki szubjektíven csúnya lehet másnak az tetszik és innentől nem objektív az egész.


Ízlés kérdése kinek mi tetszik. Persze van olyan ami szerintem kevésbé szép de másnak az lesz a szép...

jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
#16 az objektív szó objektíven elvesztette mára a valódi jelentését.
jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
28%
Nekem szép farkam van, falják a lányok 😍🥰😘
jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Szebb mint a farok
jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
32%
Az először belinkelt punci szerintem inkább a szebb fajta. Én inkább a salátást nem szeretem, az olyan számomra, mintha egy hentes ügyetlenkedett volna a bárddal a csaj lábai között. 31F
jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!