Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 60 feletti nők! Ti még kívánjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60 feletti nők! Ti még kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés

jún. 3. 19:48
 1/1 Tyukanyó55 válasza:
42%

Bizony, hogy kívánjuk!!

Ha bevallják, ha nem ! Én közel 70 vagyok, de kb. 50 éves korom után fokozottabban kívántam a szexet, mint 30-40 éves koromban.

Hozzáteszem, 48 éves koromban teljes méheltávolítást csináltak, gyorsan növő mióma miatt!! Azt hittem én is, hogy onnantól kezdve vége mindennek..

És láss csodát - mert én is úgy fogtam fel, beindultam, szó szerint...

Ma egy csodás társsal a világ legjobb élményeit éljük át, és hihetetlen jó érzés ezeket átélni, még mindig..

Ne hallgassatok azokra a fiatalokra, akik kinevetik, kicsúfolják az idősebb korúakat, hogy mit akarnak már ők a szextől??

Minden korosztálynak meg van az igénye a szexre, csak megfelelő kultúra kell a tűz fenntartásához!!

Nem elég a férfiak részéről a "gyorstüzelés" , de a nők részéről sem elfogadható - a " végezz már gyorsan - hozzáállás!

Időt kell szánni az előjátékra, a símogatásra, a puszikra, és beindul a vágy mindkét részről..

Ez nincs korhoz kötve, persze, ha mindkét fél egészséges, ha nincsenek fizikai akadályok...

jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!