Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 feletti nők ti is masztizok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti nők ti is masztizok minden nap és kivánjátok a szexet?

Figyelt kérdés

Nekem kell a minden napos masztizás. Pedig van párom akivel majdnem minden nap van szex. Igaz nem elégülök ki minden alkalommal.

De akár naponta többször is kívánom.

Velem van a baj vagy ez természetes?


2022. márc. 28. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 50-hez közel is dettó.Mondjuk nálunk már nem napi ,hanem inkább heti szintű a szex.
2022. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Minden normális nő maszturbál
2022. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Nem ez volt a kérdés. Ezt gondolom én is. Csak hogy én viszem már ezt a napi vagy napi többszöri masztiz vagy ez normális.
2022. márc. 28. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
amikor az ember unatkozik és sok a szabad ideje, akkor sokat maszturbál
2022. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
En lehet kivétel vagyok, de sose szerettem a masztit. Egyszerűen nem köt le. De a szexet azt szeretem
2022. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Barátnőm soha nem masztizik és állítása szerint régebben sem csinálta. Nincs semmilyen szexuális fantáziája. Igaz szexelni sem szoktunk mert engem is leszoktatott. :( Ekkora különbségek vannak, érdekes.
2022. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyénfüggő, nincs etalon benne. Ha neked így esik jó és ekkor a libidód akkor teljesen természetes. Főleg mert ez a te életed, senkinek sincs joga beleszólni! (van akinek 0, másnak meg a tiednél is nagyobb a libidója)

Mindazonáltal... amikor a pároddal vagy nem elégülsz ki minden alkalommal. S ezt már a párodnak is mondtad??? Vezesd rá neked mi és hogyan, vagy éppen mennyi ideig jó.

2022. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A ciklusomtól függ, mikor mennyire kívánom a szexet. Termékeny napokon egész nap csak dugnék, ciklus végén meg inkább akár komplex matematikai problémákon elmélkednék, mint hogy szexeljek. :D Állandó ez a menetrend mióta tini koromban beindult a ciklusom. Kielégíteni csak akkor szoktam magam, ha nagyon szexelhetnékem van, de nincs rá sem idő, sem lehetőség a párommal, úgyhogy olyankor megoldom magam. Napi többször egyébként sincs orgazmusom. Nagyon ritka, ha egy nap alatt kétszer sikerül. Nekem egy orgazmus után kb egy napig töltődnöm kell, hogy ismét fergetegesen jó legyen a következő, ne csak valami nagy nehezen kikényszerített nyögvenyelős valami, amit akár ki is hagyhattunk volna. A szex az persze jó, meg élvezetes orgazmus után is, de egynél többször nem tudok elélvezni, igényem sincs rá. 38N
2022. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8. Érdekes amit írsz.

Én többször el tudok élvezni egymás után csiklóval. Hüvelyi úton legtöbbször 2sikerül.

2022. márc. 28. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs ok az aggodalomra pár év és leszoksz róla.
2022. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!