Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tulajdonképpen már cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tulajdonképpen már cuckold fétisnek számít?

Figyelt kérdés
A baráti társasagunkban az egyik srácról tudom, hogy lábfétises. A páromnak nagyon szép sportos formás lábai vannak, és amikor a multkor ez a srac nalunk volt, megkértem a páromat, hogy mezitlab legyen, és próbálja meg egy kicsit húzni a srác agyát pl a labát rakja fel az asztalra stb és nagyon erőteljesen felizgatott ahogy bámulta a párom lábát, szemmel láthatóan nagyon tetszett neki. Nekem pedig ez a szituáció. Amugy korábban semmi ilyen fetisem nem volt, nem vagyok arra, hogy mással legyen stb

jún. 2. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Még nem vágysz rá 😆


De legalább a nőd bevállalós, idő kérdése csak, hogy ... 😁

jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Megnézném azt a lábat :)
jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak abban különbözött a szitu, hogy a haverom kért képet a párom lábáról aztán rá jöttem hogy ez nekem tökre izgató.
jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
óvoda, kiscsoport..
jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez már olyasmi, ha az izgat, hogy barátnődre felizgul, esetleg maszturbál valaki :) Én is megnézném a lábát ezek után ;)
jún. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 barebackcuckold ***** válasza:
100%
Alakul nálad a dolog!
jún. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mi párommal nagyon szeretjük az ilyet
jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Misike21 ***** válasza:
Lett valami újdonság azóta ? 🙂
jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló szitu,a haverom mindig mondta,hogy tökre izgi a barátnőm lába,tetszik neki,szereti a nagyobb női lábakat,aztán mondtam a bnőmnek,hogy húzza kicsit az agyát,számomra is nagyon izgató volt.
júl. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajjjj de jóóóó, most már neked is van "fétised"!
júl. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!