Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetne ebből cuckold?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne ebből cuckold?

Figyelt kérdés
A sztori röviden az, hogy a barátnőm egy közös ismerősünkkkel szokott találkozni. Tudom, hogy lefekszenek, nem titok, bár nem beszélünk róla. Az ok, hogy a barátnőmnek a szex jó, de nem kielégítő. Szerintetek szóba hozzam, hogy esetleg átjöhetne hozzánk, mi lenne a reakció?
máj. 26. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér szerintem.
máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd mi volt.
máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem. Nyitott kapcsolat? Vagy tudod hogy megcsal de kihagy ebből?

Ha simán tűröd hogy más dugja helyetted akkor ezt nem mered felhozni hogy nézni szeretnéd?

máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is hasonló volt, én mondtam aztán otthon is csinálták előttem
máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hármas felállásban képzelem el, mert nem akarok beégni senki előtt, csak szeretném látni mikor a páromnak jó és élvezi a szexet.

Kíváncsi vagyok milyen mikor isten igazából megdugják.

máj. 26. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet.Tudják hogy tudod?Nálunk azért nem lett,mert a feleségemet feszélyezi ha nézem.Pedig izgatott.
máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen tudják, csak arról nem beszéltünk még milyen lenne ha itt csinálnák nálunk.
máj. 26. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Sosem értettem azokat, akik hagyják, hogy a nőjüket más is dugja. Mi a jó ebben?
máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyrészt erről én nem tudtam, csak utólag.

Másrészt meg én nem tudom kielégíteni őt úgy, de hozzá tartozom, szeretem.

máj. 26. 14:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
érthető hogy barátnődnek van egy másik férfi az életében rajtad kívül ha te nem tudod kielégíteni, semmi baj nincs ezzel ha a szeretet meg van köztettek! sok kapcsolatban van ez így és sok kapcsolat meg menthető lenne ha a párok őszintébbek nyitottabbak lennének egymással! ha barátnőddel szeretitek egymást és megbíztok egymásban akkor nyugodtan megkérdezheted barátnődet hogy mit szólna ha barátjával otthon nálatok lennének együtt és nézhetnéd e! persze ez függ a barátjától is hogy milyen ember, milyen férfi és ő szeretné e!
máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!