Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak boldog cuckold párkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak boldog cuckold párkapcsolatban élők ?

Figyelt kérdés

Ha van akkor elmesélnétek,hogyan miként hat ez a fajta szexualitás mondhatni fétis az átlag hétköznapokra?

Az is érdekelne ki hogyan éli meg és mióta tart.

Ha valaki ide nem szeretné privátba is szívesen fogadom az üzeneteket.



máj. 25. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én két ilyen kapcsolatban voltam a 3. és mindkét kapcsolat tönkrement idővel.
máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

15 éve így élünk, és köszi boldogok vagyunk! Már évek óta ugyanaz a két jól bevált pasi dugja a feleségemet. Havi 1-2 ilyen alkalom van, mikor melyik ér rá éppen. Mindkettővel baráti a kapcsolat egyébként.

Minden fél elégedett és megfűszerezi a szexuális életünket.

máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Elég beteg az az ember, aki hagyja, sőt örül neki, hogy a csaját más dugja. Gondolom az ilyenre nem lehet férfiként tekinteni sem.
máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Akinek szép, vékony, 30-35 körüli párja van és szeretné, hogy megdugjam időnként, az privátot írhat.

50 éves, fiatalos, sportos, 185/75 kg férfi.

Tolna vármegye és környéke...

máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
mi szeretjuk
máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszálltam volna harmadiknak egy párhoz, de csak én mentem el a találkozóra.
máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Debrecen környékéről írjatok.

35f

máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A mi házasságunk is tönkrement ettől.
máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Persze, hogy tönkrement. Ha hagyod, hogy a párodat egy nagyfarkú, jó testű, jól dugó pasi dugja, akkor ne csodálkozzál, ha utána kevés leszel neki.
máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Az a tökéletes férfi aki mindent meg tud adni egy nőnek! Másik férfinak is lehet mindene ház autó stb. Jó vele a szex kedves meg minden akkor minek a töketlen papucs!
máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!