Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szívesen néznéd ahogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen néznéd ahogy a feleséged egy nagy farokkal kényeztetik?

Figyelt kérdés
Mélytorkosan jó durván.

máj. 26. 08:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Mélytorok nem megy neki, de ahogy dugjàk megnéznèm
máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Elő szokott fordulni. Mielőtt osszehazasodtunk megbeszéltük kinek mi férne bele a házas szexbe, és akkor derült ki, hogy egyikonk sem bírja a monogámiát. Illetve időnként kell neki, hogy egy nagy méret is legyen benne. Az előző bullunk kiesett, mostanában keresgelunk beszállót
máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2/2 most tuti mennek a privátok ezerrel🙂
máj. 26. 09:07
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogy más dugja azt biztosan nem, de egy gigantikus műbrokit szívesen feltolnék neki ha erre lenne igénye.. :D
máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap este épp ebben volt részünk. :)

Csávó jól megdöngette, aztán taknyosra szopatta a szép kis feleségemet, fulladozott a hatalmas fallosztól, de élvezte!

Jó volt nézni! :)

máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
#5 Hogy tudod férfiank érezni ezek után magad?
máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

#6-nál a pont.


Nem értem manapság miért van ennyi degenerált férfi. Aki ahelyett, hogy arra izgulna, hogy megdugja a nőjét, arra izgul, hogy más dugja meg. Szerintem ott is hagynám a pasimat, ha ilyennel hozakodna elő, bár ő biztos nem fog, hiszen normális.

máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#7 Gondolom azoknak a nőknek érdekük az, hogy a pasival maradjanak. Pénz. Ha engedi a pasi, hogy dugjon másokkal, még titokban sem kell megcsalni, akkor minek hagyja el?
máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Nincs semmi cuckold fantáziám, viszont párcserés szexben benne lennék abban, hogy megdugja más is, és nem zavarna, ha a másiknak nagyobb lenne a farka, sőt, hadd élvezkedjen ő is, mert mikor én dugom, érzem, hogy férne oda még.
máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem. A feleségemet csak én kényeztethetem. Ha azt szeretné, hogy más is kényeztesse, akkor előbb váljunk el és akkor én is kényeztetek mást.
máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!