Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyen szóvá, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyen szóvá, hogy a pasinak nagyon pisi szagú a farka? Amikor kézbe veszem a kezem is olyan lesz. Orálisan nem is csinálom, állítólag nem is szereti. Gumival szexelünk. Másnak is ilyen erős pisi szaga van? Korábban hasonlót nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés
jún. 1. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat ,vagy komoly?
jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki
jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkéne beszélni vele, hogy ezentúl csak fürdés után szexeltek. Nyilván kellemetlen a téma, de el kell döntened, hogy te érzed magad rosszul, vagy Ő amiért szólsz neki.
jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor büdös ha nem mossa! Szólj neki, hogy legközelebb oda se menjen büdös f.ssz.l mert akkor kereshet más nőt. De egyébként csodálkozom hogy egy ilyen igénytelen embert magadba engedsz.
jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet vesebeteg, csak nem tud róla.
jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki világosan, és nyíltan. Más opció nincs. Nagyon szánalmas hogy valaki nem képes a minimális higiéniára sem
jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Szexhirdetés ez amúgy?"
jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Én pisilés után mindig rendesen lerázom a farkam és megtörlöm wc papírral. Ha tudom hogy szexelni fogok, beállok a zuhanyzóba és gyorsan meg is mosom. A párod valószínűleg nem ennyire igényes.
jún. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen igénytelen àllattal van nő aki szóbaàll... szégyen...
jún. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt 99 százalék, hogy igénytelen.... Nekem is volt 1 ilyen. Szexkapcsolat lett volna, de az első alkalommal éreztem ezt a szagot. Szóltam neki, elment fürdeni.. Utána se lett jobb. Nem is lett semmi belőle. Miért engeded magadba? Hiába a gumi. Undorító. Szólj neki.
jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!