Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megkérdezzem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezzem a párom, hogy benne lenne e? Mennyire durva kérés ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, csak úgy a semmiből jött egy gondolat, hogy közös zuhanyzás közben, a párom elé térdelek és ő lepisil. Valahogy a gondolat felizgatott. De csak is a zuhanyzóban tudnám ezt elképzelni, hogy utána le is tudjam mosni magamról. De csak a melleimre gondoltam, az arcom az már kicsit sok lenne. Szerintetek durva kérés, vagy fel merjem hozni? Én vagyok a pár női tagja, ha nem egyértelmű esetleg 😄

jún. 1. 06:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, tényleg nem veszíthetsz. Csa kelőtte igyon meg sok vizet, menjen el sokszor wc-re, akkor lesz szagtalan és íztelen.
jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem terheli meg nagyon a vesét? Sosem értettem, hogy hogyan bírják ki a pisis-filmekben a húgyszagot, hogy csomóan megöntöznek egy szem lányt és minden úszik benne, meg a lány is szinte csúszik rajta az ízébe bele sem mertem gondolni.
jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Én közel 1,5 litert vizelek akár percekig, a normális 1/2 liter helyett. Van egy kis problémám, de normális egészséges a folyadék.
jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
12: ha keveset iszik, akkor sós picit (mint a húsleves), ha sokat, akkor nem nagyon van íze.
jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Puhatold ki előbb mi a véleménye róla. De ha perverzebb bevalalósabb akkor siman meg fogja tenni. Én is íhy csinálom alltalaban. 27L
jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 gabor49 ***** válasza:
nyugodtan kérdezd meg ez nem durva
jún. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 búzaszem ***** válasza:
Kezdésnyek a zuhanyzó jó helyszín és mellre teljesen komfortos.Jól kigondoltad, ez egy remek bemelegítő gyakorlat ebben a témában, ha meg tetszik tovább tudtok menni. Én imádom így csinálni. 40/F (Később azzal is lehet fokozni, mikor már jól megy ez, hogy ugyanezt megcsináljátok, csak mondjuk egy strand zuhanyzójában.)
júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A témát már felhoztam, igazából nem mondott rá úgy nagyon semmit, de nem is ellenkezett. Sor még sajnos nem került rá, de szerintem benne lesz, ha eljutunk odáig. 😀
júl. 29. 11:14
 19/19 Janika42 ***** válasza:
Kérdezd meg! A bitos nem jobb mint a titokban tartott vágy.
júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!