Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel szórakozó helyet üzemelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szórakozó helyet üzemeltettem sok nő alkalmazottam volt.Legtöbbel barátságos viszony és sokat beszélgettem velük.A lényeg :5-4 már esett át erőszakos kalandon.Tényleg ilyen nagy a százalék ?

Figyelt kérdés
Tisztelem a nőket soha nem tudnék erőszakot alkalmazni mert engem az izgat ha a nőnek jó !

máj. 31. 18:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
18 voltam mikor a barátom felszedett egy csajt!Annyit mondott szőrös alul és nem lehet megdugni !A sors összehozott vele 6-7 hónap első sex .Elötte már kisebb maszti stb már volt.Tényleg szőrös volt alul de nekem nagyon bejött .Nem az ilyen full dzsungel és fekete göndör hanem egyenes szálú csak középen.Két ujjam simán felért és nagyon nem tudok jobb szót lucskos volt.Előszőr azthittem szűz de kiderült az első baratja megerőszakolta egy hátsó ülésen és azóta volt ilyen bizalmatlan a fiúkkal.3 évig voltunk együtt !
máj. 31. 20:39
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Én a világért sem akarok érzéketlen lenni, de most ezekkel az információkkal mi mit kezdjünk. Leírod egy anonim oldalra hogt egy random lány egyszer megerőszakoltak, ok szomorú, de tudjuk hogy van ilyen. Az már csak hab a tortán hogy a puncijq típusát és az ujjazás mikintjét valamiért beteges részletességgel írod le...
máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%
Döntően a nők hibásak az erőszakért, mert nekik a rosszfiuk kellenek, ők válaszák maguknak az ilyen debileket. Aztán álszent módon csodálkoznak hogy az aggresszív baromállat BMW-és drogdiller, heti háromszor félholtra veri őket. Az átlagos normális emberek meg láthatatlanok számukra, legfeljebb kigunyolják őket.
jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!