Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel szórakozó helyet üzemelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szórakozó helyet üzemeltettem sok nő alkalmazottam volt.Legtöbbel barátságos viszony és sokat beszélgettem velük.A lényeg :5-4 már esett át erőszakos kalandon.Tényleg ilyen nagy a százalék ?

Figyelt kérdés
Tisztelem a nőket soha nem tudnék erőszakot alkalmazni mert engem az izgat ha a nőnek jó !

máj. 31. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Megtörtént
Nem történt meg
15 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan eset (nem pultos )Vittem haza a lányt és félre álltunk beszélgetni.Egy orális sex lett belőle és e közben picit megfogtam a copfos haját hátul és háromszor négyszer picit jobban rá nyomtam a péniszemre.Akkor nem szólt de utána megkért hogy többet ilyet ne.Fiatalon 15 évesen két fiú orális sexre kényszerítette .Akiket fel is jelentett az anyja mikor otthon elmesélte .
máj. 31. 18:49
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos még fiatal koromban az akkori pasim nagyon erőszakosvolt, fel is jelentettük a szüleimmel, de nyílván mivel apuci meg anyuci nagymenő volt megúszta
máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Itt is kiengedték mindkettőt és még utána ők fenyegették hogy egyszer ezért még felelni fog .Nekem nem adta ki őket mert nem szerette volna hogy előtérbe kerüljön megint az ügy .Eltelt 7 év.És tudta ha megmondja kik azok nem fogom tudni megállni hogy ne kapjam el őket !
máj. 31. 19:20
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Te Igazságosztó, te...

Holnapra találj ki valami jobbat.

máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy ?
máj. 31. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom olvasásra. 100 éve még csak itt tartottunk. Gondolatébresztő.

máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdező életét megfilmesítenék, szerintem Jason Statham lenne a legjobb főszereplőnek :D
máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7 ilyenkor amúgy ebben biztos vagy hogy kamu vagy nyugodtabb a lelked hogy hazudsz magadnak hogy könnyebb legyen ;)
máj. 31. 20:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem az első tini barátom 17évesen megerőszakolt, csak mert 4 hónap után sem voltam hajlandó vele lefeküdni. Sokáig utánna nem is volt senkim. Majd a következő barátomnak elmeséltem mindent, úgy éreztem így a helyes. Rengeteg frusztrációm lett ebből inkább tudjon róla. Annyira felhúzta magát hogy ő tényleg elment és összeverekedett azzal aki ezt megtette velem. Azóta már eltelt jó pár év. Már nincs bennem félelem ha hozzám ér egy férfi, egyedül ha az arcom felé nyúlnak hirtelen, vagy váratlanul akkor rezzenek össze. A mostani párom semmit sem tud és szeretném ha ez így is maradna.

Lehet tényleg kamu a poszt de az én esetemből kiindulva bármit el tudok hinni.

máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7es vagyok, de a 4es nem én vagyok!


Nem vagyok benne biztos hogy kamu, de a kommentem akkor is vicces, ha tényleg ilyen jampi vagy, akkor lehet hogy tényleg megfilmesítik az életedet.

máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!