Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tinderes ázsiai lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderes ázsiai lányok általában kamuk?

Figyelt kérdés
Ritkán felnézek, és rendszeresen van matchem ázsiai profilokkal. Valós személyek...? Csalás...?

máj. 31. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha igen néha nem. Régen az ment hogy vissza próbàltad keresni a képeket. De most màr stable diffusionnal és valami realisztikus modellel olyan jó képeket lehet készíteni hogy azonos rajta az emberünk több szögből és pózban.


Kezet egyre jobban tud rajzolni az AI. Azokra figyelj vagy a hiànyukra. Ha keze feltünően nem làtszik 10-ből 9 képen az gyanus. Illetve kérj olyan képet amit elkészíteni könnyű, ai generàlni nem. Pl fogjob egy kanalat. Azt is meglehet csinàlni photoshoppal, de akkor a noise level eltérő lesz (mert legtöbb amatőr), AI inpaint meg nem annyira egyszerű.


Vagy nem tudom. A lényeg hogy pénzt ne adj neki míg nem talàlkoztatok. Ha nem làttad élőben akkor lehet nem is létezik, hanem egy mistral modellel beszélgetsz egy RTX 3080 TI-on.

máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, hogy pörögjön az oldal.
máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!
máj. 31. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb másfél éve több ilyennel matcheltem majd beszélgettem (angolul), és már akkor gyanús volt, hogy ezek nem emberek, mert nem tudtam őket kihozni a sodrukból. Én untam meg.

Mire megy ki ez a játék, egyébként?

jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jut eszembe! 3-4 évvel ezelőtt az egyikkel én is dumáltam egy darabig. Elég hamar előállt a farbával, hogy szálljak be valamilyen befektetési okosságba. Már meg nem mondom, mi volt a lényege, de le is tiltottam aztán.
jún. 1. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem valós felhasználók
szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!