Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki van pirosodva a hüvelyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van pirosodva a hüvelyem körül és csíp is pisilés közben, na de nem ez a lényeg. Akartam most az előbb egy kicsit kényeztetni magam de nem érzek semmit úgy mint ezelőtt,nem esik jól pedig 2 perc alatt máskor el élvezek. Miert?

Figyelt kérdés
máj. 31. 01:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés?
máj. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kipirosodás, és a csípő érzés pisilés közben, annak húgy úti fertőzés lehet az oka. Az érzéketlenség az az adott területen lokalizálva, az érzőidegek felszínén való megjelenése miatt van. De ezek csak feltételezések, így látatlan. Bölcsebb ha felkeresed a háziorvosod, mert az ok belgyógyászati eredetű, vagy akár a nőgyógyászod, aki valószínű hogy átirányit, vagy a diagnózis felállítása érdekében elküld kivizsgálásra.
máj. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

"na de nem ez a lényeg"


Hát persze, phaszni rá... 😅

máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
canesten kombi
máj. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy fertőzés vagy gomba e, de én is erre gyanakodtam és kentem is 1 hétig canestennel de nem igazán akar múlni.
máj. 31. 12:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon sűrűn járok pisilni.
máj. 31. 12:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Összeszedtek a pontokat

Nemi gondozón be lehet váltani

máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne masztizz, merr lelki bűn.
máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Te mindenhol ott vagy a szexuális kategóriába. Ez nem bűn? 😀 Ha már ilyet olvasok hogy lelki bűn tudom hogy rólad van szó… szánalmas vagy
jún. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!