Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarom megcsalni a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megcsalni a férjem de vágyom másra, akkor előbb vagy utóbb megteszem?

Figyelt kérdés
Ha hármas szexről olvasok izgat, ha megcsalásra gondolok izgat, ha cuckold kapcsolatról olvasok izgat. Miért izgat ennyire? Itthon minden jó de a férjem gyorstüzelő, gondolom e miatt van.

máj. 30. 17:48
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok,én nem is kívánom a férjem...mindig le nézi a külsőm, gunyolodik azon, hogy terhesség alatt többet híztam a kelleténél és nem szép lapos a hasam.

Nagyon bánt ez engem, ezért már nem is kívánom őt, még csak nem is csókolózunk.

Ő tökéletesnek látja magát az apa testével. Undorodom.

jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz a cipő egyáltalán.

Engem kivan a férjem és szeret de nem tud mindent megadni. Azon kívül egy csodás ember.

jún. 10. 15:47
 33/42 anonim ***** válasza:

#31

Szívesen megismernélek.

Ugyanebben a helyzetben levő 38 éves férfi vagyok

jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

31, nem értem az ilyen férfiakat, azért van a párunk hogy megbecsüljük. Hogy nem félnek az ilyenek attól hogy a kapcsolatuk elromlik?

Mondjuk én sem szeretem az elhízást, de ha igyekszik egészségesen élni és annak ellenére nem fogy eleget, azt el tudnám fogadni. De ha napi 5 csipszet eszik és fekszik egész nap... vagyis ha direkt hízlalja magát az nem oké. Hízáskor is vele maradnék meg hűséges.

#33 neked mi bajod? Ha a párodat annyira iritálja pár hibád hogy képes annyit szekálni hogy elromolhat a kapcsolat, akkor kiváncsi lennék mivel érdemelted ki ezt?


Van 3 gyerekes ismerősöm, egész rokonság túlsúlyos, genetika, szervezet stb. Aztán mégis úgy le fogyott hogy lenyűgöző. Nem tudom hogy csinálta. Nem mondom hogy le kell fogyni mindenkinek. Sok dologtól függ. Ha tudom(lehet nem meri bevallani) hogy páromat nagyon iritálja a nagy segg, has, akkor én tiszteletben tartanám ha megoldható. Sportolni semmi kedvem, nem várom el másoktól sem, de ne legyen evéskényszeres mert az nem egészséges.

jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, aztán keress valakit. Vagy ne beszéld meg és akkor van plusz izgalom.

Szerintem ő is tudja mi a gond. Engedni fogható, hogy csináld.

jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

#34

Szerintem valamit felreolvastál...

Nem irritálja semmilyen hibám, és nem is szekál.

En a 31es hozzászólónak cimeztem az üzenetem.

A nejem jó ideje nem kívánja mar a szexet, egyáltalán. Emiatt pedig az érzelmi kapcsolatunk is kihalófélben van.

Nem friss házasok vagyunk, 3 gyerekes szülők 18 év házassággal

33as hsz voltam

jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Nem olvastam félre, te írtad a 31esnek hogy ugyan abban a helyzetben vagy.

"Ugyanebben a helyzetben levő 38 éves férfi vagyok"

Ezek szerint csak abban hasonlítotok hogy a nő nem kívánja a férjét.

A 31es nő helyzetében szekálja a férje ezért nem kívánja őt. Szóval nem vagytok ugyan abban a helyzetben, mert a te esetedben más ok miatt nincs kívánás. Az ő helyzete helyre hozható lenne, ha a férje jobban bánna vele.

jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:

31 vagyok

Nem írtam sehol, hogy nem kíván...de kíván nagyon is, csak meguntam ezt a sok szekálást.

Bezzeg ha a pasik meg néznek, féltékeny!

jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#37

Amúgy neked mennyi közöd van hozzá, hogy ki kit szekál? Megismétlem, nem hozzád szóltam az üzenetemmel, hanem a 31eshez.

jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

#38

Nem úgy értettem hogy téged nem kiván. Hanem azt írtad hogy szekál a külsőd miatt ezért már te nem kivánod a férjedet.

jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!