Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék "egoistává"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék "egoistává" változni? Csajozásnál eljátszom az elején, és addig működik is, de az első szex után valahogy mindig átmegyek udvarias, érted bármit megteszek pasiba.

Figyelt kérdés
Az az igazi énem, mert szeretek mindent megadni a kiválasztott nőnek, de a végén valahogy mindig elhagynak. Az elején, mikor megjátszom, hogy nem érdekelnek, akkor mindig tepernek utánam. De ezt is 20as éveimben kezdtem kidolgozni magamban, mert előtte semmi nem volt.
2022. márc. 5. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ezt jó, ha hamar elfelejted, mert máshol lesz a hiba. Senkinek sem kell egoista pasi.
2022. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már sokszor gondolkoztam, de mindig ugyanoda lyukadok ki. Volt, hogy 3 hónapig úgymond "lesz*rtam" a csajt, hát végig tepert utánam, ő könyörgött a szexért. Ok, abban odaadó vagyok. De ahogy váltok udvarias módba, valami elromlik.
2022. márc. 5. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Azért romlik el mert megjátszod magad.
2022. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát tinédzserként semmi nem jött össze, úgyh hülyeség.
2022. márc. 5. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy nem vagy egoista, hanem az hogy olyan nőkkel jössz össze akiknek ez tetszik te pedig kvázi csak szerepet játszol.
2022. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy jobb ez, mint mikor tinédzserként p*nci se jutott.
2022. márc. 5. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!