Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk miért éreztek csillapítha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért éreztek csillapíthatatlan vágyat, hogy az imádott hölgy popólukába dugjátok a farkatokat?

Figyelt kérdés
máj. 29. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

Ezt szeretném én is tudni. Ha ott a puncim ami arra való akkor miért nem elég és miért kell seggbe dugni?

És ha nem hagyom még nem tetszik a pasinak.

máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
nem érzek csillapíthatatlan vágyat rá, bőven tökéletes a punci is!
máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Tökre csillapítható. Egyébként nincs ezen mit magyarázni, van aki vágyik erre, van aki nem. Ennyi.
máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Ezt én sem értem. Azt hittem, a férfiaknak a punci a fontos (mivel az csak nőknek van), de sajnos nem...
máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Abszolút nem hiányzik az análszex, 1-2x próbáltam, akkor is a lány kérte.
máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak a farkam dugom be..
máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

Én pl. kifejezetten nem szeretem az anált. Nekem a punci és a száj a best. :)

31F

máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

"mivel az csak nőknek van"

Ilyen érvet se olvastam még. Csókra is vágyok, pedig szája van férfiaknak, és nőknek is. Mégis mi köze a kettőnek egymáshoz?

Ugyanazért akarják segbbe, amiért népszerű a mellszex, vagy amiért valaki azt szerezi, ha lábbal verik ki neki. Aki lábfétises, azt izgatja ha a lány a lábával veri ki, aki mell mániás annak az jön be ha a csaj melleihez dörzsölheti, aki meg fenék párti, szereti oda dugni. Azt ne mondjátok hogy egy formás női popsi nem lehet izgató egy férfi számára...

Mi lesz a vége, szopni sem fog senki, mert szája sem csak nőknek van, és létezik punci is a világon? Visszajutunk az őskorba, ahol csak az volt a fontos hogy meg legyen rakva a másik, és teherbe essen. Akkor remélem minden nő elégedett lesz :)

máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 mantis religiosa ***** válasza:
Ha lány kéri megteszem, de elvagyok nélküle. Túl macerás az előkészület, nem lehet csak úgy spontán, mint punciba, mikor megkívánjuk egymást.
máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

#8 ennyi butaságot se olvastam, illetve így kell kiforgatni az emberek szavait. "Jó" politikus lehetnél. :)


Akárhogy csűröd, csavarod, puncija csak a nőnek van, természetes, hogy a férfi azt kívanja. Illetve tudom, hogy nem az, hiszen sokan inkább a s.gglyukat tömnék.


A száj: évezredek óta megszokott, hogy megpusziljuk, hogy "szánkba vesszük", amit szeretünk. Az orális szex tulajdonképpen teljesen természetes.


A lábfétis: nem véletlenül fétis... Hadd ne magyarázzam tovább.


Mellszex: engem nőként is izgat, semmi baj nincs vele. A melleket sem csoda, hogy meg akarják szexelni a férfiak, hiszen másodlagos nemi jelleg :) nincs vele semmi bajom.


Akárhogy magyarázod, puncija (és melle) akkor is csak a nőnek van, alap, hogy a férfinak azt kellene kívánnia. Hogy helyette csinálják az anált éd ahogy ott olvasom, sokan örülnének, ha a nő csak szopna és csak a s.ggét adná, az nem normális.

Az is normális, hogy a nő kívánja a férfi farkát, hiszen neki nincsen olyan.


Hogy ebből hogyan következtettél arra, hogy ezek után vissza megyünk az őskorba, ahol minden nőt csak terhesség miatt lehetne megfektetni, azt nem tudom. Elég szomorú, ha a punci megdugásáról neked a megszorítások, az öskor, az elnyomás jut az eszedbe.

máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!