Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az örök kérdés: idős nő/fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az örök kérdés: idős nő/fiatal férfi: a nőt kihasználják vagy tényleg hálás lehet?

Figyelt kérdés

Eddig azt vettem észre, hogy a legtöbb idős nő ki van éhezve, és mindegy, ki kapja el, csak ne a férje legyen, aki vele egyidős és béna az ágyban. Ezért képbe jönnek a fiatalabbak, akik nyúl módjára fürgék.


Igen ám, de a fiatalok se feltétlen idősre vágynak, hanem azt kapják el, akit tudnak. Ha nem kellenek a korukbeli nőknek, akkor nyilván az időst is elfogadják. Meglepően sokszor az idős nőnek sincsenek szülés ellenére sem nyomok a hasán, normális a puncijuk, hófehér a testük, minden rendben. A taszítás előítélet, 40-50 évesen is lehet valaki vonzó, akár elhízva is, de ne menjünk bele a részletekbe. (Tehát negatívat nem írok, de ez jellemző fiatalra is.)


Kaptam olyan üzenetet, hogy: az idős számára "megtiszteltetés, ha egy fiatal férfi elfogad", tehát ezek szerint magukat nem tartják olyan értelemben prédának, ami amúgy lehetnének, csak a megfelelő helyeken kellene ismerkedniük.


Persze ez is csak egy példa, általánosságot azért nem lehet vonni, mert az illető sokáig volt házas.


De mi akkor az igazság? 40-50-es nők! Akartok vagy nem akartok fiatallal? És ha igen, miért nem?


máj. 28. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Milyen örök kérdés. Ne legyél elszállva magadtól. Pont hogy a fiatal kis tacskók csúsznak másznak hogy dughassanak egyet. Megtiszteltetés hogy kaphattok eg p.nát kisfiam.
máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Engem megb.szhatnak a fiatalok is.
máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyen hálás a nő... Mire fel?

A fiatal srácok akarnak legtöbbször anyjuk korabeli nővel szexelni, legyenek ők hálásak, ha egy idősebb nő hajlandó lefeküdni velük

máj. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hálás lehet... ?


Kicsim, én 36 évesen 18-20 éves ribik kezéről is könnyedén lecsapom a pasijaikat, és még a fiúk akik hálásak nekem, hogy részesülhetnek a kegyeimben. A fenekem is kinyalják - és ezt nem csak átvitt értelemben mondom... :D

máj. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nulla költségű szexpartnernek fiatal férfinak elfogadható kompromisszum lehet még 40-es évei elején járó nő, 30-as meg akár egész jó.

50 körüli nőtől azért már szponzorálást vár fiatal ép külsejű (rendben teste, fogazata) férfi.

máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!