Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok! Ti miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Ti miért mentek el idősebb pénzes férfival "egy-két" körre?

Figyelt kérdés
Csak fiatal lányoktól, nőktől őszinte válaszok érdekelnek.

2021. jún. 2. 09:31
A kérdező szavazást indított:
Tudom, hogy csak pár alkalom lesz, nem érdekel, márkás dolgokért mindent.
Úgy megyek el vele, hogy titokban azt remélem összejövünk és nem csak "kihasznál".
Elmentem vele pénzért (étterem, márkás dolgok), de utólag nagyon megbántam.
Soha nem tennék ilyet, de beleszerettem és "kihasználta".
Pénz nélkül is mentem volna vele egy-két körre.
Soha nem tennék ilyet, ha kacsalábon forgó háza lenne, sem mennék el vele úgy, hogy tudom nem csak engem akar.
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lányok várom a jelentkezést :P F47 :)
2021. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Milyen hülye kérdés ez már?
2021. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
nem megyunk el egy korre sem.
2021. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Selyemgubó, mit is szeretnél? Tipikus példája vagy a magyar mentalitásnak. Nem érted, mert nyilván nem is értheted, hiszen csak egy kérdést olvasol, és máris "hülye". Érdekes logikád van neked is. Egyébként meg hol olvastál olyat, hogy itt bárkiknek a kérdését is minősíteni kéne? :/


Sosem értettem az olyan embereket, akik ilyre szánnak pár percet is. :/


Akik meg valóban fiatal lányok és szavaztak köszönöm!!! Szavazzatok, írjatok érdekelnek a vélemények.

2021. jún. 2. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Benne van a kérdésedben a válasz privivadászkám. Azt mondták már hogy a gyakori az nem egyenlő a puncs.hu-val?
2021. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen magyar vagyok, te meg akkor tuti nem. Akkor is hülye a kérdésed. Pont annyi időt szántam mint te a hülye kérdésed kiírására.
2021. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó két kommentet, valamint a másodikat moderátorok ellenőrizni fogják. Ilyen primitív megnyilvánulásokra nincs szükség sehol!!! (Tudom most te vagy megsértve, a kérdést mégis én tettem ki, és nem hiszem el, hogy ilyen agyhalott szinten mozgunk kommentek térén. Sajnálom, őszintén.)


Ettől többet egyik kommentre sem szánok. ;) Ha esetleg szükség lesz rá, élni fogok ismét a lehetőséggel.

2021. jún. 2. 14:59
 8/8 Istvan485 ***** válasza:
Sok csaj már bocsanat inkább hősködősük de 20000ert már meg gondolja magat!!!!
2021. júl. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!