Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, milyen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, milyen egy idősebb férfival a szex, és mennyi időssel jönnétek össze, mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

A legutóbb 50 éves férfi volt a szeretőm. 28 vagyok.

Jó volt vele, figyelmes, odaadó volt. Mindent megkaptam tőle amire vágytam szexuálisan. Kezdtem beleszeretni, ő nem akarta hagyni a családjàt, ezért szakítottunk.

2020. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt 50 es pasim.Jó volt vele.19L.
2020. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
#1: Szégyeljétek magatokat.
2020. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Ezt mindennap megkérdezed?
2020. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

XDDD


nem semmmi szexuális múltja lehet egy huszonéves nőnek, hogy kínjában már károly bácsinak a pelusát túrja XDD

2020. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

#2

Hát azért 19 évesen már 50 évessel.. Ez sok mindent elarul rólad, többek között a neveltetésed..

2020. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Enegem lehet izgatna. Azt konkretan nem tudom hogy mennyi idos de balam idosebb igen
2020. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
21 vagyok, egy idősebb férfival voltam/vagyok, aki a párom. Vele nagyon nagyon jó, és ő korban is a max. akivel komoly kapcsolatra összejönnék (34). Egy jó szexre idősebb is beleférne, ha független lennék.
2020. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem a kortól függ. Fiatal nők akkor jönnek össze 40-50 körüli férfival, ha az nagyon jól néz ki. Az ilyen nők nem idősebb partnert akarnak, hanem egy jól kinéző, figyelmes partnert. Ez pedig sokszor 40 éves férfit jelent. Tehát egy nő sem a szottyatd feneket keresi az idősebb férfiakban. 5-ös és 6-os pedig símán idióták.
2020. dec. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Majdnem 18 vagyok és rendkívül vonzónak találok egy jelenleg 40 évest. Nem, nem gazdag és nem is híresség. A maximum egyébként szerintem a 28 lenne számomra. De őt lelkileg szerettem meg és nem azért mert szerelmes akartam lenni és ő ott volt rá. Inkább csak lassan fedeztem fel hogy mennyire csodálom és tisztelem. És hát na. Normálisabb sokkal mind a mai fiatalok. Bár néha tud gyerekesen viselkedni, de ezt is nagyon szeretem benne mert itt sem a felfogása meg a gondolkodás módja gyerekes, hanem inkább könnyedsége(?). El tudja magát engedni és olyan módon hogy a többi ember véleményére magasról tesz. Szóval ja.
2020. dec. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!