Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaz h ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz h ha egy fiatalabb lány egy idősebb férfival lefekszik az általában manipuláció eredménye?

Figyelt kérdés
A manipuláció ugyebár egyfajta becsapast, megtévesztést feltételez. Mondjuk 17 éves lányra és 35 éves férfira gondolok.

2020. szept. 19. 01:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, legtöbb esetben valami megtévesztés van a dologban.
Biztos erre is van példa, de nem hiszem hogy a fiatal lányok csak hazug ígéretek vagy álságos bókok eredményeképpen tolják le a bugyit
Hagyjuk már, legtöbbször ilyenkor a kiscsaj vadássza le a pasit
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem minden esetben becsapás de attól még nem etikus mert a fiatalabbak máshogy gondolkoznak ( nem teljesen értik mi miért és hogyan történik a körülöttük lévő világban), ezért nem várhatjuk el hogy felelősen döntsenek. Természetesen hogy ki milyen idősen lesz felnőtt gondolkozású az egyéni, de kellett egy egységes szabály ezt a jog 18 évben állapította meg.

Ettől függetlenül én 20 évnél húzom meg a határt , a fölött már úgy gondolom hogy elvárható egy lánytól hogy tisztában legyen a dolgokkal. Én 20 fölött tartom etikusnak.

2020. szept. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ez ostobaság. Nem kell ebben az érzelem szegény világban manipulálni. Egy olyan lányt,aki egy nálánál jóval idősebb férfiban találja meg a biztonságot,stabilitást.

S most nem csak a szexualitásra,hanem az érzelmi oldalára is értem.

De sokan most az anyagias dolgokra helyezik a hangsúlyt. Ami egy sztereotípia.

Nyílván ezt a témát halmazokra lehet osztani,ha realizálni akarjuk.

2020. szept. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Inkább 14 éves kiscsajok esetében feltételezem ezt, bízom abban, hogy aki majdnem nagykorú, annak jobb az ítélőképessége.
2020. szept. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

17,illetve fölötte nem feltétlenül, főleg ha megbeszéljük mit akarunk egymastoll6. Kihasználni, becsapni kor nélkül bárkit lehet.

Én is kedvelem a fiatalabb korosztályt, de ha megbeszéljük hogy "csak' szexről szól,,, akkor nem manipulálás. 40+ F

2020. szept. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Nekem 40+ férfiként mindig ilyen fiatal barátnőim voltak, és legtöbbször ők keresték velem a kapcsolatot. 42. évesen volt egy 16. éves barátnőm, akivel 3. évig éltünk együtt.
2020. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Mármint mire gondolsz, mivel manipulál az idősebb férfi? Egyébként biztos van rá példa, de a saját szemszögemből leírom, inkább a harmadik. :D 17 évesen is tisztában voltam vele, hogy mit szeretne tőlem egy 30+-os férfi, nem tudott volna manipulációval rávenni, ha tetszett nem is lett volna rá szükség. Persze van sok butácska lány (vagy aki annak mutatja magát). Így 21 évesen meg még inkább tisztában vagyok a "játékszabályokkal", illetve hogy hogyan kell használni a nőiességemet, hatással lenni egy férfire, ha független lennék szívesen "levadásznám" egy-két jóval idősebb férfi ismerősömet, persze úgy, hogy azt érezze ő hódított meg engem.. ;)
2020. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!