Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miatt gondolom ezt mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miatt gondolom ezt mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves szűz, heteró srác vagyok, alapból nem tartom magamat rossznak ahhoz hogy ne tudjak barátnőt szerezni, de most jelenleg inkább a tanulással vagyok elfoglalva, de azért most nyárra már tényleg szeretnék valamit elérni.. Alapból a szüzességem miatt gondolom azt hogy a szex az olyan nagy dolog? Mármint ha tetszik pl egy lány, de az mással van, györcsbe rándul a gyomrom ha belegondolok mit leművelnek esténként.. Plusz jelenleg úgy gondolom hogy az orál az undorító, mert nem tudom elképzelni hogy valaha olyan lánnyal csókolózzak akinek már a szájába élveztek.. de valamiért azt pl símán eltudnám képzelni hogy én elégítem ki orálisan a nőt, de fordítva nem biztos hogy most engedném.... ezt csak én gondolom túl, és majd idővel változhat??

máj. 28. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Idővel fog vàltozni
máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
máj. 29. 21:29
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha el akarsz nyárra valamit érni, akkor ajánlom BÁRMELYIK többnapos fesztivált. Persze amelyiket a pénztárcád engedi. Egy fesztiválon gyakorlatilag szinte elkerülhetetlen a szex. Én is fesztiválon vesztettem el, pedig nem vagyok egy nagy csajozó gép. Szerintem könnyebb alkalom nincs arra, hogy elveszítsd.😀
máj. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!