Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok idegesek/csalódottak amikor kiderül hogy kicsi a kiszemeltek pénisze?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nagyon előrehaladott az ismerkedés és már tervezitek a közeljövőt a sráccal de eljuttok a szexhez. És kiderül hogy a srácnak nem elég nagy a farka. Milyen érzés van ilyenkor bennetek? A hidegrázás végigmegy rajtatok, megijedtek, lesokkolódtok? Haragszotok a srácra vsgy csak sajnáljátok? Átverve érzitek magatokat?
máj. 28. 10:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak alig 15cm és nem tudom levetkőzni a komplexusom.
máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az a baj, hogy sok pasi azt hiszi, hogy minden alatt egy hangár van.
máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
19-es szanalmat erzel iranta ez sem a legjobb dolog. Szegeny mennyire megalazva erezheti magat hogy meg csak nem is erzed
máj. 28. 13:39
 24/25 anonim ***** válasza:
21%
Tudja hogy így van. Beszéltünk is róla. Rossz neki de nem tudunk mit csinálni ez van. Megoldjuk máshogy hogy jó legyen. 19.
máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Miért haragudnék rá? Nem sokat tehet róla, hogy akkora neki. Sajnálni meg inkább magamat szoktam ilyenkor, nem őt.
júl. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!