Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok idegesek/csalódottak amikor kiderül hogy kicsi a kiszemeltek pénisze?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nagyon előrehaladott az ismerkedés és már tervezitek a közeljövőt a sráccal de eljuttok a szexhez. És kiderül hogy a srácnak nem elég nagy a farka. Milyen érzés van ilyenkor bennetek? A hidegrázás végigmegy rajtatok, megijedtek, lesokkolódtok? Haragszotok a srácra vsgy csak sajnáljátok? Átverve érzitek magatokat?
máj. 28. 10:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Felvágom az ereimet, ilyenkor csak a fizikai fájdalom lehet erősebb, majd a kicsorgott vérembe belefojtom a kisfarkút.
máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Na már megint megjött a napi pénisz méretű kérdésed.

Hogy lehet valakire haragudni a méretei miatt ? Szerinted azt ő maga választja ki, hogy mekkora legyen ? Ez egy vele született dolog .

máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Volt már hogy nagyobbra számítottam. Aztán megdugott úgy, mint még soha senki! Nem minden a nagy méret! Kisebbel is lehet jól csinálni!
máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Csalódottság. Ha még használni sem tudja akkor megvetés.

Tudom hogy nem tud vele mit csinálni mert nem az emberen múlik a mérete.

De akkor legalább figyeljen oda a párjára.

Próbálja kielégíteni máshogy változatosan. De sajnos ez se megy minden pasinak.

máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Miért van olyan érzésem, hogy a nőknek már derogál ezekre a "kérdésekre" válaszolni, és valójában faszik írkálnak?:P
máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Először is írok itt ki róla kérdést. Aztán megosztom Facebook-on. Végül pedig megemlítem Magyar Péternek is, hogy ő mit gondol erről? Mit lenne a helyes ilyenkor?
máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
nekem gáz ha kicsi a farka. akkor szakítok ha nem jó a szex sem. De nekem számít a farok méret.
máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

5. Én a 4.vagyok.

Nő vagyok. De annyira unalmas már ez a sok kisfaszú kérdés.

Sajnálják magukat mert nem ló méretű faszuk van. Aztán ahelyett hogy itt irkálnak inkább tanulnák meg használni.

Nem bírják felfogni hogy nem minden nőnek ugyan akkora a jó.

A nők is írjanak be minden nap hogy jajj nekem kicsi a mellem jajj nekem nagy a lyukam mit tegyek hogy kellek így pasinak hogy fog engem érezni stb. Senki nem tud mit csinálni a genetikával és a természettel. Agyhalál.

Fejezzétek már be!

máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Annyira, hogy már én vagyok a kisfarkúak gyilkosa. Igazi sorozatgyilkos. Csoda, hogy a tévében még nem adta le a hírek, hogy 30+os nő sorra öli az általa kisfarkúnak titulált pasikat.
máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
"jajj nekem kicsi a mellem jajj nekem nagy a lyukam" Ezen kiégtem, de teljesen jogos!
máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!