Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok idegesek/csalódottak amikor kiderül hogy kicsi a kiszemeltek pénisze?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nagyon előrehaladott az ismerkedés és már tervezitek a közeljövőt a sráccal de eljuttok a szexhez. És kiderül hogy a srácnak nem elég nagy a farka. Milyen érzés van ilyenkor bennetek? A hidegrázás végigmegy rajtatok, megijedtek, lesokkolódtok? Haragszotok a srácra vsgy csak sajnáljátok? Átverve érzitek magatokat?
máj. 28. 10:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Olyan ideges és csalódott leszek, hogy egy késsel levágom azt a icipici farkát és lenyomom a torkán át, remélve, hogy megfullad.
máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, lehet én nem vagyok mérvadó. De én szűzen jöttem össze a barátommal, akinek előtte két partnere volt. Nekem semmi különös nem tűnt fel már az elején sem, pedig neki nem “átlagos 18-19cm” van, hanem jó pár szex után mondta el, hogy neki 14cm, viccből meg is vizsgáltuk, de sosem zavart, nagyon jó vele a szex.:) Azt mondta, hogy az előttem lévő barátnője azért szakított vele, mert hogy túl kicsi a farka, és nem elég jó vele a szex.🤷🏻‍♀️ 20N
máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12# ezt így ki is mondta neki a csaj vagy csak a csávó hiszi ezt a szakítás okának?
máj. 28. 11:11
 14/25 anonim ***** válasza:
64%

#8: az 5-ös vagyok.


Nekem sem a legnagyobb, sőt! De nem vagyok szerencsétlen kisfiú. Minden tabu nélkül tudok beszélni többek között erről is a nőkkel, akikkel ilyen kapcsolatba kerülök. Igyekszem meghallgatni és azután úgy csinálni, hogy a lehető legjobb élmény legyen neki is. Akár pózválasztás, orál, ujjak, játékok, bármi.


Legyünk már ennyire felnőttek! Egyáltalán nem a világvége, ha nem nagy valakinek, csak tudomásul kell venni és nem büszkeségi kérdést csinálni belőle. Ugyanis nem az.

máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
60%
14es! Végre egy értelmes férfi!
máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%
(12es vagyok) Kérdező, téged az izgat, ha megaláznak a kis farkad miatt? A csaj a szemébe mondta, ő meg azt mondta, hogy akkor menj nyugodtan, lesz aki imádni fogja, és itt vagyok én.:) 1,5 évvel később is imádom.;)
máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16# ezt a szitut még elképzelni is fájdalmas volt. Egyébként mivel nem tudod mihez hasonlítani így érthető hogy kielégít, na de majd ha jön egy nagy farok teljesen más univerzumba kerülsz e téren
máj. 28. 11:31
 18/25 anonim ***** válasza:
39%
Miért hiszi minden pasit, hogy a csak a farkat szeretjük és nem a hozzá tartozó embert?
máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%

Az én pasimnak is kicsi a farka. Van amikor nem is érzem hogy bennem van. Próbál ezért máshogy kielégíteni.

De nem a farkát szeretem hanem őt mint embert. Néha rossz ez a helyzet de nem dobom el őt egyik pillanatról a másikra.

máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%
14: köszönöm.:)
máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!