Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titkon miről álmodoztok, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkon miről álmodoztok, amit nem mertek elmondani a párotoknak?

Figyelt kérdés

máj. 27. 17:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%
12-es vagyok én is köszönöm azoknak a nyomorékoknak akik lepontoztak. A hogy a kérdés is taglalja "titkos" vágyakról van szó, aki a párja mellett nem álmodozott vagy gondolt más pasira/nőre, hogy milyen lenne vele az hazug tetü vagy mentálisan beteg. Szeretem a barátnőmet de ettől még ha meglátok egy jó nőt az utcán akkor eszembe jut, hogy hűha. Akit ez zavar az mi a picsárért nyit meg ilyen kérdéseket, ha full lelki gyenge hozzá.
jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%
#21 chill
jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
50%
#21 bro
jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Legyen mással is..a többi még vadabb.
jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

- összefújni a párom testét tejszín habbal, majd lassan lenyalogatni róla

- igyon édes bort, majd gyengéden engedje a számba a szájából

- igyon nagyon sok vizet, menjünk ki a szakadó esőbe, üljünk le valahová, ő az ölembe, és miközben csukott szemmel csókolózunk, pisiljen be

- tegyen a bugyijába távirányítós csiklóizgatót, és miközben pl vásárolunk, a távirányító nálam lesz

- szexeljünk egy vonat wc-ben

- szeretném egy öltözőfülkében kinyalni

- szeretném ha egy pólóban és leggingsben, vagy valamilyen szexi ruhában lezuhanyozna előttem. a bugyijában a távirányítós dologgal.

- guggoljon meztelenül a kádban, és a vízsugárral izgassa magát élvezésig, miközben szopja a farkamat

jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
#25: Köszi a választ! Ezek közül kb a fele (tejszínhab, bor, kád) teljesen "ártatlan", legtöbb lány kapható lenne rá, ezeket miért nem mered elmondani?
jún. 23. 23:32
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
A párom combfixet vegyen fel
jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elmondhatom, de nem vevő rájuk, csak a romantika érdekli.
jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!